Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Wieści koncertowe z obozu Traumy

Trauma, Prafuria, Defying, Obituary, Driller, hard core, death metal, thrash metal, metal

Zespół Trauma zaprasza na koncerty. "W ramach promocji swojego najnowszego albumu „Karma Obscura”, odwiedzimy z Traumą stolicę Warmii i Mazur. Po raz kolejny zagramy w olsztyńskim klubie „Nowy Andergrant”. Tym razem naszymi gośćmi będą dwa bardzo ciekawe i różniące się zespoły z pogranicza metalu: Ełcka formacja Prafuria prezentująca bardzo ciekawą mieszankę Hard Core’a i Death Metalu. Drugi gość to Olsztyński zespół Defying, która porusza się w klimatach progresywnego Rocka i Metalu. Koncert rozpocznie się o godzinie 19.00. Bilety do nabycia będą w klubie „Nowy Andergrant”. W przedsprzedaży kosztować będą 20zł, a w dniu koncertu 25zł.

Następnego dnia zagramy w Elblągu na deskach klubu muzycznego „Mjazzga”, Trauma zagra jak zwykle w doborowym towarzystwie. Tym razem zaproszone zostały zespoły odmienne stylistycznie choć bezsprzecznie nafaszerowane metalem. Jako pierwszy tego wieczora w Mjazzdze zaprezentuje sie Thrash Metalowe komando Driller z Trójmiasta, które potrafi obudzić nawet umarlaka swym szybkim umpa umpa i niesamowitą energią. Jako drudzy wystąpią postawni i nielicho umięśnieni panowie z Ełckiej formacji Prafuria, z którymi dzień wcześniej szturmujemy Olsztyn. Podczas trwania koncertu będzie czynne stoisko z płytami, nowymi profesjonalnymi wzorami koszulek Traumy, jak i pozostałych zespołów.

 

Tydzień później Trauma wystąpi w ramach „AAAAARRRGGH SZCZECIN EXTREME FESTIVAL” u boku legendarnej formacji OBITUARY ze Stanów Zjednoczonych na ich jedynym koncercie w naszym kraju oraz w towarzystwie innych polskich wykonawców.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły