Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Felietony :

Manifest II

DarkPlanet, Manifest, Dark IndependentDarkPlanet nie jest portalem internetowym. DarkPlanet nie jest serwisem społecznościowym. DarkPlanet nie jest też czasopismem muzycznym. DarkPlanet to DarkPlanet.
DarkPlanet nie zajmuje się gotykiem. DarkPlanet nie zajmuje się metalem ani muzyką alternatywną, DarkPlanet nie zajmuje się również muzyką elektroniczną. DarkPlanet nie zajmuje się promocją polskiej muzyki. DarkPlanet nie zajmuje się promocją młodych zespołów. DarkPlanet nie zajmuje się promocją zespołów nieznanych. DarkPlanet nie jest portalem niezależnym. Nie wierzymy w muzykę komercyjną i alternatywną. Wierzymy, że muzyka jest dobra albo kiepska.

DarkPlanet zajmuje się wszelkimi ambitnymi zjawiskami muzyki i kultury Dark Independent tak jak rozumieją ją ci, którzy tworzą DarkPlanet.

Ludzie tworzący DarkPlanet cierpią. Cierpią na nadmiar wolnego czasu, nadmiar pomysłów, zainteresowań i chęć tworzenia czegoś nowego. Każdy z nas jest inny ale łączy nas muzyka, wrażliwość, tolerancja i sposób postrzegania świata.

Piszemy o tym co nam się podoba czasem o tym co nam się nie podoba ale główne o dobrej muzyce i mamy w głębokim poważaniu wszelkie konwencje dotyczące zarówno treści jak i formy tego co tworzymy. Wierzymy w przybliżanie ludziom muzyki bez uciekania się w techniczną terminologię i żargonowy język. Klasyfikujemy muzykę tak jak nam się podoba. Nie przedstawiamy jedynego słusznego punktu widzenia. Wierzymy w dyskusje oraz kłótnie.

Często się z nami nie będziesz zgadzać ale zawsze będziesz tu wracać. I prawdopodobnie nas polubisz.

Take walk to the Dark Site…
Komentarze
Benjamin_Breeg : i ja dorzucę swoje 3 grosze skoro jest taka możliwość, a temat jest w t...
minawi : Może to nieładnie z tekstu naszego drogiego Łojca Kuby się śmiać,...
thistle89 : O - odświeżyłaś coś ciekawego. Tak - do DP zawsze się już...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły