Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Wieści z obozu Pandemonium

Legendarny polski zespół Pandemonium podjął współpracę menadżerską i wydawniczą z niezależną agencją Godz Ov War Productions. Pierwszymi efektami tej kooperacji było przygotowanie m.in. nowej scenografii do oprawy kolejnych koncertów zespołu, limitowanej edycji koszulek, bluz i innych gadżetów opatrzonych wspólną nazwą - Two Decades Ov Unholy Existence, oraz nowej sesji zdjęciowej, sprokurowanej, zarówno do celów promocyjnych, jak również do pod kątem szaty graficznej do następnych wydawnictw zespołu.
Pierwszym z nich będzie specjalna, limitowana płyta z dwoma nowymi utworami zarejestrowanymi przez Pandemonium pod koniec września. Dodatkowo zostanie ona uzupełniona materiałem DVD zarejestrowanym podczas Metal Time Festiwal, gdzie zespół po raz pierwszy zagrał w nowej oprawie scenicznej, a także kilkunastominutowy wywiad z zespołem. Wydawnictwo to przeznaczone będzie tylko i wyłącznie do celów promocyjnych, chociaż niewykluczone, że jego fragmenty zostaną opublikowane na internetowych profilach zespołu.

Kolejną istotną informacją jest fakt, że Pandemonium ma już przygotowaną dużą cześć materiału na nowy album, którego nagranie zostało zaplanowane na początek 2011 roku, natomiast wydanie przewidziano jeszcze przed wakacjami tego samego roku. O szczegółach odnośnie sesji nagraniowej oraz w sprawach wydawniczych poinformujemy Was wkrótce, kiedy zostaną one ostatecznie ustalone, niemniej, jeśli wszystkie nasze założenia uda zrealizować się zgodnie z planem, możecie spodziewać się pod tymi względami kilku znaczących niespodzianek. Co się tyczy samej muzyki, która powstaje obecnie, kilka słów od lidera zespołu, Paula: "No cóż, dzięki naszej wytrwałości i wierze w krzewienie wartości uniwersalnych zbliżamy się nieuchronnie do wydania na świat nowego tworu muzycznego, jakim będzie album zatytułowany "Misantrophy". Lata doświadczeń, obserwacji, przemyśleń i wizji zmaterializują swą obecność i oddadzą stan ducha, jaki panuje obecnie wszech i wobec… Materiał jest obecnie analizowany, dopinany, dopieszczany i szlifowany. Wszystko to po to abyście otrzymali treść najwyższej próby".

Ostatnia informacja dotyczy reedycji kultowego demo "Devirli" w wersji winylowej. Wydawnictwo ukaże się w kooperacji Godz Ov War Productions i Hellshop, będzie ścisłe limitowane i wydane w bardzo ekskluzywnej formie, do której również fani mogą dołożyć swój udział. Jeśli posiadacie w swoich domowych archiwach unikatowe i niepublikowane materiały o Pandemonium z początkowego okresu działalności, prosimy o kontakt i być może wykorzystamy je do specjalnie przygotowywanej książeczki, która będzie dołączona do tego wydawnictwa. Planowany termin reedycji to początek 2011 roku.

Oficjalna strona internetowa: www.pandemonium.metal.pl
MySpace: www.myspace.com/pandemonium_pl

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły