Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Wieści z obozu Decapitated

Wacław Kiełtyka, znany metalowej braci bardziej jako Vogg, postanowił ujawnić w końcu kilka szczegółów dotyczących Decapitated, jako, że jest teraz samodzielnym filarem i liderem tej formacji. Najważniejszym niusem zapewne jest sam fakt powrotu grupy na scenę po dwuletniej przerwie. Vogg skompletował skład, który oficjalnie zostanie ogłoszony w grudniu. Póki co grupa skupi się na koncertowaniu, więc o nowym materiale studyjnym na razie jest cicho. A o to co powiedział Vogg ...
"Pora wrócić. Po dwuletniej przerwie Decapitated powraca na metalową scenę z nowymi członkami, których nazwiska zostaną ogłoszone na koniec grudnia. Jak wiecie, była do bardzo trudna decyzja dla mnie, ale postanowiłem zrobić wszystko, aby utrzymać Decapitated przy życiu. Stan zdrowia naszego wokalisty Covana od wypadku nie poprawił się zbytnio - dalej nie może funkcjonować samodzielnie, ale najtrudniejszą rzeczą było dla mnie zrobienie czegokolwiek w tym kierunku bez mojego brata Witka. Na szczęście udało mi się znaleźć wspaniałych muzyków, którzy będą kontynuowali obowiązki Covana i Vitka. Póki co, planujemy na początku kwietnia dać kilka koncertów w największych miastach Australii, a latem zaliczyć kilka festiwali w Europie. Potem planuję nagrywanie nowego albumu pod szyldem Decapitated."

Kilka słów od siebie dodał też wokalista Kataklysm Maurizio Iacono, będący w Hard Impact Music zajmującej się managementem zespołu: "To jest ogromny zaszczyt dla mnie, że mogę być managerem i wpływać na przyszłość tak wspaniałego zespołu jak Decapitated. Dla mnie był to zespół ocierający się o geniusz, którego błyskotliwa kariera skończyła się nagle w skutek jednego zdarzenia. Dzisiaj mamy młodego człowiek, który ma zamiar walczyć o to, co mu zostało przedwcześnie zabrane. Gwarantuję, że trud jaki włożył w przełamanie się i  skompletowanie składu przyniesie wkrótce zasłużone laury. Jako członek Hard Impact Music będę robił wszystko, aby wywindować grupę na szczyty."

Słowa uznania padły też z ust Gerardo Martineza - managera amerykańskiej filii Nuclear Blast Records: "Myślę, że nie ma szczęśliwszej osoby na świecie, która cieszyłaby się z tego, że Decapitated wraca na scenę, a Vogg pokonał największą przeszkodę swojego życia. my, tutaj w Nuclear Blast jesteśmy z tego powodu wielce podekscytowani i nie wątpimy, że rok 2010 będzie początkiem nowego rozdziału dla zespołu - zarówno w kontekście występów na żywo, jak i nadchodzącego wydawnictwa studyjnego. Mistrzowie nowoczesnego technicznego death metalu powrócili !"

Oficjalna strona internetowa: www.decapitatedband.net
MySpace: www.myspace.com/decapitated
Komentarze
Harlequin : Jak dla mnie albo cos pod debiut, albo pod "Organic Hallucinosis" :>
Decadence : Trzymam kciuki też za Covana! ja również:) a jakby ktoś ch...
Harlequin : Chłopaki, do boju teraz :>
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły