Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Weesp - Who We Are

Weesp, Who We Are, Black Sails, rock, metal, electro

Coraz popularniejsza w Polsce białoruska elektro-rock-metalowa formacja Weesp prezentuje trzeci singiel promujący najnowszy album grupy, zatytułowany "Black Sails". "Who We Are" jest ostatnim z zapowiadanych trzech singli, poprzedzających premierę nowej płyty. "Who We Are" to zdecydowanie najbardziej mięsisty, riffowy i sludge`owy utwór z trzech udostępnionych przez Weesp. 

Jak interpretuje sam zespół, tytuł utworu mówi sam za siebie. „Bez względu na to, co robisz, co mówisz lub jak wyglądasz, jedyną rzeczą, która naprawdę ma znaczenie, jest to, kim jesteś teraz. Nie mówimy, że odkryliśmy jakieś filozoficzne objawienie. Ta piosenka dotyczy sekundy, momentu, uczucia, które naprawdę ma znaczenie. Ta piosenka to opowieść o jednym prostym pomyśle. Jest to opowieść o tym, jak odnajdujemy własną ścieżkę i realizujemy to, „Kim jesteśmy”.

Zespół Weesp powstał w Mińsku na Białorusi w 2008 roku. Twarde, ciężkie brzmienie w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami w elektronice i niezwykle ekspresyjnym wokalem szybko przysporzyły formacji mnóstwa słuchaczy w całej Europie. Zespół wydał dotychczas pięć singli, trzy EP-ki oraz dwa albumy – ostatni zatytułowany „The Void” pojawił się na rynku pod koniec 2015 roku. Po premierze „Black Sails”, która już 5 kwietnia zespół wyruszy w trasę podczas której odwiedzi także Polskę.

Weesp - Who We Are

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły