Paradoks
Ohlsson
Muzyka :

Weesp - Illumination

Weesp, Illumination, electro rock, metal

Białoruska elektro/rock/metalowa formacja Weesp, która zdążyła już zdobyć uznanie również polskich fanów, powraca z singlem zapowiadającym nową płytę. 24 grudnia zespół zaprezentuje klip do utworu „Illumination” promujący album „Black Sails”, którego premiera odbędzie się na poczatku 2018 roku. Teledysk będzie pierwszym wydanym przez Weesp od 2015 roku.

Jak informuje zespół, „Rozpoczynamy naszą podróż pod czarnymi żaglami nadchodzącego albumu „Black Sails” od singla „Illumination”, ponieważ idealnie oddaje on bzmienie i przesłanie całego albumu. Jeśli kiedykolwiek poczułeś się źle zrozumiany przez społeczeństwo, zostałeś nazwany dziwakiem lub po prostu poczułeś się wściekły na otaczający cię i nierozumiejący świat, jesteś mile widziany na pokładzie. Jesteśmy pewni, że mamy wiele wspólnego, więc dołącz do nas i przeżyj wspaniałą podróż pełną wolności, marzeń i wiary”.

„Black Sails” ma ukazać się na poczatku 2018 roku. Przed premierą Weesp na pewno zaprezentuje jeszcze jeden singiel.

Zespół Weesp powstał w Mińsku na Białorusi w 2008 roku. Twarde, ciężkie brzmienie w połączeniu z najnowocześniejszymi trendami w elektronice i niezwykle ekspresyjnym wokalem szybko przysporzyły formacji mnóstwa słuchaczy w całej Europie. Zespół wydał dotychczas pięć singli, trzy EP-ki oraz dwa albumy – ostatni zatytułowany „The Void” pojawił się na rynku pod koniec 2015 roku.

Płyta „The Void” promowana była przez zespół cyklem koncertów w Europie w latach 2016 - 2017, w tym w Polsce. Po wydaniu najnowszej płyty, zespół zapowiada koncertowy powrót do naszego kraju.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły