Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Telefon Tel Aviv w najbliższą sobotę w Warszawie

Telefon Tel Aviv, Hatti Vatti, IDM, ambient techno, electronics, electro

Już w najbliższą sobotę, 11 kwietnia kultowy projekt elektroniczny Telefon Tel Aviv pojawi się w Warszawie. Telefon Tel Aviv został założony w 1999 w Nowym Orleanie przez dwójkę licealnych przyjaciół, Charlesa Coopera i Joshua Eustisa. Dzięki ich charakterystycznemu, melancholijnemu stylowi łączącemu w sobie erudycję takich gatunków, jak IDM czy ambient techno, wraz z chwytliwością syntezatorowego popu, ich projekt bardzo szybko doczekał się statusu kultowego, a ich trzeci album "Immolate Yourself", został wydany przez uznaną berlińską wytwórnię BPitch Control.

Niestety dwa dni po wydaniu tego krążka, Charles Cooper został znaleziony martwy. Joshua Eustis postanowił mimo tego wydarzenia kontynuować Telefon Tel Aviv solowo, jak również stworzył swój nowy projekt Sons Of Magdalene. Eustis był także członkiem koncertowego składu Nine Inch Nails oraz projektu Puscifer. 

TELEFON TEL AVIV DJ Set

support: Hatti Vatti

11.04 Basen / Warszawa 

godz. 22:00

bilety: 40 / 50pln

HATTI VATTI

Wszechstronny producent ceniony nie tylko za wydany w 2014 roku album “Worship Nothing”, który przez krytyków uznawany jest za najlepszą polska płytę elektroniczną roku, ale również za wysoko notowany zeszłoroczny mini-album “Algebra”. Jego przeszłość muzyczna to bogata dyskografia winylowa z powodzeniem funkcjonująca na rynku europejskim, czy trasy koncertowe po całej Europie i Japonii. W 2014 ukazał się album „HV/NOON”, będący efektem wspólnej - rocznej pracy Hatti Vatti oraz legendarnego Noon'a. Na płycie można usłyszeć znakomitych gości wokalnych – Eldo, O.S.T.R'a, Hadesa, Misię Furtak czy Małpę. 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły