Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Nachtmahr - Semper Fidelis

Kwatera główna austriackiego Nachtmahr donosi o ukończeniu materiału na trzeci album studyjny projektu Thomasa Rainera. Czy macie wrogów? To dobrze. To znaczy, że musieliście kiedyś choć raz stanąć w obronie czegoś ważnego". Ten aforyzm, którego autorem jest Winston Churchill, chyba najlepiej podsumowuje główną myśl tej płyty i Thomas Rainer podaje ją w typowy dla siebie ostry wokalnie sposób. Beaty na nowej płycie zostały tym razem zabójczo dokładnie opracowane, a linie basów unicestwią każdego nieuważnego słuchacza, który stanie wodzowi na drodze do zdominowania klubów. Uwaga, uwaga oto nadchodzi "Semper Fidelis".
Jak sugeruje oprawa graficzna wydawnictwa, materiał z trzeciego krążka projektu jest pełen niespodzianek - zarówno strona muzyczna jak i graficzna "Semper Fidelis" to ogromny krok naprzód w historii Nachtmahr. Dekadencka filozofia Nachtmahr jest niezniszczalna a nagrania z nowej płyty bardziej niż kiedykolwiek wyjaśniają, że ten atak jest prowadzony przez artystę według jego własnych zasad. Z lub przeciwko nam, kult lub odraza, miłość lub nienawiść - nie ma nic pomiędzy.

Album ukaże się w dwóch wersjach - jako CD z 28-stronicową książeczką oraz jako ograniczona do 999 egzemplarzy edycja, zawierająca CD z książką oraz dwie naszywki. Premiera wydawnictwa 26 listopada nakładem Trisol Music Group GmbH.

Tracklista:

01. Enemies
02. Wir Schreiben Geschichte
03. Tanz Major!
04. Unbeugsam
05. Verräter An Gott
06. Rise And Fall
07. Massiv
08. Can You Feel The Beat?
09. Tanz Des Blutes
10. Rache
11. Trockenficken

MySpace: www.myspace.com/nachtmahrprojekt
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły