Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Half Light - Nowe Orientacje

29 sierpnia 2011 roku, w dniu urodzin Grzegorza Ciechowskiego ujrzy światło dzienne wyjątkowa, okolicznościowa płyta zespołu Half Light „Nowe Orientacje”. Utwory zawarte na drugim już krążku grupy, to te same kompozycje jakie znalazły się na debiutanckim albumie Republiki – „Nowe sytuacje”, jednakże podane w inny, elektroniczny sposób. To oryginalne spojrzenie muzyczne na legendarny już krążek Republiki. 
"Nasze instrumentarium pozwala zaprezentować te utwory w zupełnie innych, elektronicznych wersjach. Choć linie wokalne pozostaną w stylu republikańskim, to jednak fani Republiki mogą być mocno zaskoczeni całością - opowiadają członkowie Half Light.

Zespół Half Light proponuje słuchaczom niecodzienną okazję. Każdy, kto złoży zamówienie na zakup albumu do 30 czerwca 2011 roku otrzyma w dniu urodzin Obywatela GC płytę z wypisanym na okładce własnym imieniem i nazwiskiem. Wysyłka płyt nastąpi 22.08.2011 roku.

W 2011 roku mija nie tylko 30 lat od powstania Republiki, ale również 10 lat od śmierci jej lidera - Grzegorza Ciechowskiego.

Więcej informacji na: www.halflight.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły