Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Half Light - Night In The Mirror

Ukazała się właśnie debiutancka płyta toruńskiego zespołu Half Light "Night In The Mirror". Na krążku znajduje się 12 melodyjnych kompozycji w stylu electropop. Kompozycje grupy oparte na elektroniczno-akustycznych przestrzeniach niosą ukojenie, jak również swoisty niepokój, który towarzyszy współczesnemu człowiekowi. Utwory przepojone są zapachem nocy. Płytę promują single "Take My Hand", "My Mary" oraz tytułowy "Night In The Mirror".
Utwory pojawiły się na Polish Airplay Chart - cotygodniowej liście najchętniej granych piosenek przez stacje radiowe oraz telewizjemuzyczne w Polsce. Oprócz tego piosenka "Take My Hand" została uznana przez internautów portalu EuroVoice za najlepszą polską propozycję muzyczną w międzynarodowym konkursie EuroVoice European Music Contest. Z tego to powodu organizator konkursu zaproponował zespołowi udział w festiwalu w Atenach. Powyższy utwór zostanie również wydany na składance "Electropop Web 1 Compilation", przygotowanej przez niemiecki label Conzoom Records. Z tej okazji Half Light przygotował zupełnie nieznaną, rozszerzoną wersję tego utworu.

Warto również dodać, że zespół Half Light ogłosił konkurs na wyprodukowanie remiksu do pierwszego singla "Take My Hand" i otrzymał aż 20 zgłoszeń na bardzo wysokim poziomie. Główną nagrodą było umieszczenie najciekawszego remiksu na debiutanckiej płycie zespołu.

Tracklista:

01. Y.O.U.
02. Take My Hand
03. Hello
04. Night In The Mirror
05. Empty Sky
06. My Mary
07. Remember Well
08. Mówca
09. The Lonely Tree
10. Toxic Touch
11. Remedy HL
12. Don’t Lie
13. Take My Hand (JARZOMB Remix)

MySpace: www.myspace.com/halflightpoland
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły