Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Video :

Half Light - Halucynacje

Half Light nakręcił teledysk do utworu „Halucynacje”, własnej wersji legendarnej kompozycji Republiki. Klip promuje nadchodzący krążek zatytułowane "Nowe orientacje". Utwory zawarte na drugiej już płycie zespołu, to te same kompozycje jakie znalazły się na debiutanckim albumie Republiki - „Nowe sytuacje”, jednakże podane w inny, elektroniczny sposób. To oryginalne spojrzenie muzyczne na legendarny już krążek Republiki.
"Nasze instrumentarium pozwala zaprezentować te utwory w zupełnie innych, elektronicznych wersjach. Choć linie wokalne pozostaną w stylu republikańskim, to jednak fani Republiki mogą być mocno zaskoczeni całością" - opowiadają członkowie Half Light - "Chcieliśmy nagrać całą płytę od A do Z, ale w swoim wykonaniu". 
Half Light już przy okazji płyty „Night In The Mirror” zamieścił kompozycję Grzegorza Ciechowskiego pt. „Mówca”. Premiera płyty „Nowe orientacje” będzie miała miejsce 29 sierpnia 2011 roku, w dniu urodzin Obywatela GC. Rok 2011 jest również szczególny z tego względu, gdyż mija 30 lat od powstania Republiki oraz 10 rocznica śmierci jej lidera Grzegorza Ciechowskiego. Realizacją teledysku zajęła się firma ShowMedia. 
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły