Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Half-Light - Night In The Mirror

Ukazała się debiutancka płyta toruńskiego zespołu Half-Light "Night In The Mirror". Kompozycje grupy oparte na electro-akustycznych przestrzeniach niosą ukojenie, jak również swoisty niepokój, który towarzyszy współczesnemu człowiekowi. Dla naszych użytkowników mamy do wygrania trzy płyty zespołu. Albumy otrzymają te osoby, które napiszą do nas jaki tytuł nosił debiutancki singiel zespołu. Odpowiedzi prosimy nadsyłać na adres konkurs@darkplanet.pl, wraz z darkplanetowym nickiem, czekamy na nie do 13 listopada.


Płytę promują single "Take My Hand", "My Mary" oraz tytułowy "Night In The Mirror", które są emitowane w wielu stacjach radiowych i telewizyjnych. Do pierwszego singla nakręcono także teledysk zrealizowany m.in. na plażach Normandii. Utwory pojawiły się również na prestiżowej Polish Airplay Chart - cotygodniowej liście najchętniej granych piosenek przez stacje radiowe oraz telewizje muzyczne w Polsce. 
Oprócz tego piosenka "Take My Hand" została uznana przez internautów portalu EuroVoice za najlepszą polską propozycję muzyczną w międzynarodowym konkursie EuroVoice European Music Contest. Z tego to powodu organizator konkursu zaproponował zespołowi udział w festiwalu w Atenach. Powyższy utwór zostanie również wydany na składance "Electropop Web 1 Compilation", przygotowanej przez niemiecki electropopowy label Conzoom Records. Z tej okazji Half Light przygotował zupełnie nieznaną, rozszerzoną wersję tego utworu.
Warto również dodać, że zespół Half Light ogłosił konkurs na wyprodukowanie remiksu do pierwszego singla pt.: "Take My Hand" i otrzymał aż 20 zgłoszeń na bardzo wysokim poziomie. Główną nagrodą było umieszczenie najciekawszego remiksu na debiutanckiej płycie zespołu. 
Komentarze
dagab : jupi dostałam płytę :)
cross-bow : Prawidłowa odpowiedź to oczywiście "Take My Hand" - krążki powę...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły