Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Half Light - Półmrok

Half Light, Półmrok, electro, rock

Na nowej, czwartej już płycie zespołu Half Light, zatytułowanej "Półmrok" znajdzie się trzynaście electro-rockowych kompozycji, które swoim nastrojem, melancholią, ale i dynamiką, stanowią oryginalny obraz współczesnego człowieka. Człowieka będącego w kryzysie związanym z przemijaniem. Bohater utworów rozlicza się ze swoim dotychczasowym życiem. Podsumowuje je dochodząc do wniosku, że wynik nie jest korzystny. Wielość strat i niepowodzeń, bezwolne uwikłanie w tryby maszyny współczesnego świata nie daje zadowolenia. Naturalna tęsknota za dzieciństwem i prawdziwą miłością przynosi jednak ukojenie i daje siłę do dalszego życiowego marszu.

Pierwszym utworem promującym to wydawnictwo jest "Salto Mortale". Opowiada ona o człowieku, którego jedynym spektakularnym sukcesem jest jego... porażka. To historia osoby, która jest skazana przez otoczenie na 'skok śmierci'. Ludzie czekają na porażkę bohatera, przyglądają się powolnemu upadkowi, a jego osobista tragedia staje się medialnym newsem, tematem do społecznej celebracji. Niestety, w dzisiejszych czasach każdy z nas może stać się celebrytą – ofiarą społecznej, taniej sensacji.

Skład formacji Half Light tworzą: Krzysztof Janiszewski - wokal, Krzysztof Marciniak - gitara, Piotr Skrzypczyk - klawisze.

Tracklista:

01. Salto mortale

02. Maski

03. Nancy

04. Pamiętam noc

05. Dusza a ciało

06. Otchłań albo bal

07. Nie dziś, nie tu, nie jutro

08. To nie grzech

09. Kreślisz mapy

10. Moje requiem

11. Dam znak

12. Obudźcie się demony

13. Narodzony

Wydawca: MJM Music PL (2014)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły