Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Wishbone Ash już za miesiąc w Polsce

Wishbone Ash, hard rock, Lizard, Steve Hill, The Tough And Tender Tour 2017

Legendarna formacja Wishbone Ash wraca do Polski aż na cztery koncerty. Andy Powell ze swoją grupą wystąpi w styczniu w ramach trasy "The Tough And Tender Tour 2017". Brytyjska grupa, która powstała w 1969 roku odwiedzi Polskę na przełomie stycznia i lutego 2017 roku. Zespół wystąpi, jak zawsze z najlepszymi utworami pięknie brzmiącego i wysublimowanego hard rocka. Nie zabraknie też psychodelii i solowych popisów. Poznań, Gomunice, Czechowice Dziedzice i Wrocław – to miasta, w których legendarni muzycy pojawią się na żywo. Warto dodać, że grupa jest nadal aktywna, a ich ostatnia studyjna płyta „Blue Horizon” pochodzi z 2014 roku.

W polską trasę z legendarnymi muzykami ruszy Steve Hill oraz jeden na najlepszych polskich progowych zespołów - grupa LIZARD.

Wishbone Ash należy do grona nielicznych zespołów, które w całej swojej karierze stroniły od medialnego kiczu, czy promocji za wszelką cenę. Ich muzyka z dekady na dekadę zachwyca więc świeżością, oryginalnością i szczerymi tekstami, negującymi bardzo często to, co dla wielu stanowi porządek dzienny. W końcu Wishbone Ash to dinozaury herbu rocka i instrumentalnej utopii. To ten z zespołów, po którym z koncertu nie wychodzi się obojętnym.

Wishbone Ash "The Tough And Tender Tour 2017"

+ special guest

28.01.2017 - Poznań, CK Zamek

29.01.2017 - Gomunice, Bogart

30.01.2017 - Czechowice Dziedzice, Chacharnia

01.02.2017 - Wrocław, Stary Klasztor

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły