Castle Party 2018
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Wishbone Ash już od soboty na czterech koncertach w Polsce

Wishbone Ash, hard rock, The Tough And Tender Tour 2017, Steve Hill, Lizard, Blue Horizon

Andy Powell wraz ze swoim ponadczasowym muzycznym wehikułem o nazwie Wishbone Ash odwiedzi Poznań, Gomunice, Czechowice Dziedzice oraz Wrocław. Koncerty Wishbone Ash to podróż przez muzyczne dekady, kiedy to kształtowały się muzyczne gusta, gatunki i upodobania, a takie zespoły jak ten nadawały kierunek kolejnym pokoleniom. Brytyjska grupa, która powstała w 1969 roku odwiedzi Polskę na przełomie stycznia i lutego 2017 roku. Zespół wystąpi, jak zawsze z najlepszymi utworami pięknie brzmiącego i wysublimowanego hard rocka. Nie zabraknie też psychodelii i solowych popisów. 

Warto dodać, że grupa jest nadal aktywna, a ich ostatnia studyjna płyta „Blue Horizon” pochodzi z 2014 roku. W polską trasę z legendarnymi muzykami ruszy Steve Hill oraz jeden na najlepszych polskich progowych zespołów - grupa Lizard.

Wishbone Ash należy do grona nielicznych zespołów, które w całej swojej karierze stroniły od medialnego kiczu, czy promocji za wszelką cenę. Ich muzyka z dekady na dekadę zachwyca więc świeżością, oryginalnością i szczerymi tekstami, negującymi bardzo często to, co dla wielu stanowi porządek dzienny. W końcu Wishbone Ash to dinozaury herbu rocka i instrumentalnej utopii. 

Wishbone Ash

"The Tough And Tender Tour 2017"

+ special guest

28.01.2017 - Poznań, CK Zamek

29.01.2017 - Gomunice, Bogart

30.01.2017 - Czechowice Dziedzice, Chacharnia

01.02.2017 - Wrocław, Stary Klasztor

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły