Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Uriah Heep - legendarna formacja od piątku w Polsce

Uriah Heep, hard rock, Leash Eye, Sautrus, Lizard

Sny o magach, historie o czarnych damach, mnóstwo scenicznej magii i rockowego czarnoksięstwa na pewno nawiedzą każdego, kto wybiera się na jeden z trzech koncertów ikony światowego hard rocka. Legendarna formacja już w tym tygodniu rozgrzeje do czerwoności Katowice, Poznań oraz Gdańsk. Malownicze i charyzmatyczne Uriah Heep wystąpi w porywającym i niesamowitym show. Grupa kierowana od 1968 roku przez założyciela i gitarzystę Micka Boxa z dekady na dekadę kształtowała muzyczne schematy, zacierała granice oraz łamała stereotypy. 

Swoją twórczością wychodziła na barykady i zacierała bariery - torując sobie zasłużenie miejsce w tak zwanej wielkiej czwórce hard rocka. Posiadają na swoim koncie dziesiątki utworów stanowiących kanon muzyki rockowej. Ich występy kipią żywiołowością i choć Panowie spędzili ze sobą na światowych scenach tysiące koncertów - chemii między nimi nie brakuje.

Lady in Black, July Morning, Easy Livin’, Gypsy, Rainbow Demon, Free And Easy… wymieniać by można długo, a litania tytułów to recepta na udany koncert. Tym bardziej, że większość twórczości Uriah Heep to same rockowe killery. W ciągu trzech wieczorów w Polsce zabrzmią utwory-ikony, ballady uznane przez krytyków na całym świecie za najwybitniejsze w historii muzyki rockowej oraz być może… utwory nigdy nie grane w Polsce.

Uriah Heep + special Guest:

02.12.2016 – Katowice, Mega Klub + special Guest: Lizard

03.12.2016 – Poznań, Klub B17-Inea Stadion + special Guest: Leash Eye

04.12.2016 – Gdańsk, B90 Club + special Guest : Sautrus

Ceny biletów:

110zł - od 01.09.2016

130zł – w dniu koncertu

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły