Ohlsson
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Tri - Daleko od źródła

Tri, Daleko od źródła, rock, rock progresywny, metal

Rzeszowski zespół Tri opublikował w sieci EP'kę zatytułowaną "Daleko od źródła". Ponad 20-minutowy materiał można odsłuchać w całości na profilu grupy na kanale YouTube. Tri to rzeszowski projekt powstały w 2010 roku. Trzyosobowy skład stanowią: Wiktor Strzępek, Marcin Barański i Jaromir Matusz. Dla każdego z nich pasją jest tworzenie muzyki, dlatego w swych utworach starają się zawrzeć jak najwięcej emocji towarzyszących temu procesowi. Niekonwencjonalne brzmienia nadają całości energetyzującej atmosfery.

Instrumentalne kompozycje zespołu są wyrazem sensorycznej wrażliwości na bodźce docierające z otoczenia. To poruszanie się po muzycznych przestrzeniach bez ograniczeń. To translacja skrajnych emocji na uniwersalny język dźwięków, zrozumiały dla wybranych.

Materiał na EP'kę zarejestrowany został w 2012 roku pod okiem Grzegorza Grubmana. Prace finalne i mixy zrealizował Jacek Młodochowski z Big Beat Studio. Gościnny udział w nagraniach wzięli: Żuraf (DEED) oraz Yagas (Jesus Chrysler Suicide).

Utworu "Ataraksja" możecie posłuchać tutaj.

Tri - "Hiperestezja"

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły