Castle Party 2018
Paradoks
Muzyka :

Sepultura - A-Lex

Znane są już wszystkie szczegóły dotyczące najnowszego albumu Brazylijczyków z Sepultury. Płyta zatytułowana "A-Lex" (co oznaczać ma "bez prawa") ukaże się w trzech terminach: 23 stycznia w Niemczech, Austrii, Szwajcarii i Brazylii, 26 stycznia w Wielkiej Brytanii, Skandynawii i reszcie krajów europejskich oraz dzień później w USA i Kanadzie.
"A-Lex" jest pierwszym krążkiem Sepultury z udziałem perkusisty Jeana Dolabella, który zastąpił Igora Cavalerę w 2006 roku. Od tego czasu Igor połączył siły razem ze swoim bratem i równocześnie założycielem Sepultury, tworząc projekt Cavalera Conspiracy.

Nowa płyta jest jedenastym wydawnictwem zespołu. Tak jak poprzednia - "Dante XXI" z 2006 roku - w zamyśle muzyków będzie koncept-albumem - bazować ma ona na powieści Anthony''ego Burgessa pod tytułem "A Clockwork Orange" ("Mechaniczna Pomarańcza"), sfilmowanej później przez Stanley''a Kubricka.

Andreas Kisser, gitarzysta Sepultury, tak wypowiada się na temat nowego krążka: "Jestem bardzo zadowolony z wyniku i podekscytowany faktem, że w końcu usłyszę ostateczny efekt. To był długi proces - proces uczenia się, a równocześnie wielkie doświadczenie."

Materiał na album nagrywano w São Paulo, w studiu Trama, natomiast miksy zostały wykonane w Mega Studios. Jak już wspominaliśmy, "A-Lex" będzie zawierać 18 utworów o łącznej długości 60 minut. Płytę wyda wytwórnia SPV.

Tracklista:

01. A-Lex I
02. Moloko Mesto
03. Filthy Rot
04. We''ve Lost You
05. What I do!
06. A-Lex II
07. The Treatment
08. Metamorphosis
09. Sadistic Values
10. Forceful Behavior
11. Conform
12. A-Lex III
13. The Experiment
14. Strike
15. Enough Said
16. Ludwig Van
17. A-Lex IV
18. Paradox

Oficjalna strona internetowa: sepultura.uol.com.br
MySpace: www.myspace.com/sepultura
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły