Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Recenzje :

Sealed In Blood/Xanctux - ...About Death And Eternity...

…About Death And Eternity…, ambient, Sealed In Blood, Xanctux, Heerwegen Tod Production, Funeral, drone

„…About Death And Eternity…” to split ambientowych Sealed In Blood i Xanctux, wydany w 2018 roku, na kasecie, przez Heerwegen Tod Production. Siłą rzeczy nie posiada go zbyt wiele osób, gdyż całkowity nakład wynosi 33 egzemplarze. Kto jednak jeszcze się nie zaopatrzył niech nie rzuca się od razu, bo chyba nie do końca warto.

Chociaż Sealed In Blood jak najbardziej jest do posłuchania. Na potrzeby tego splitu Funeral odszedł od przeciągłego drone, na rzecz klawiszowych kombinacji. Mamy tu więc więcej gry stricte muzycznej, otoczonej obrazowymi odgłosami lochów i zimnymi przestrzeniami. Wszystko jest bardzo czarne i czuć, że surowe, ale ciekawie zrobione. Sekwencje układają się w chwytliwe pasaże, które prowadzą przez te podziemne czeluści. Jest to nawet dynamiczne, ma swoją dramaturgię i pozostawia w głowie bardzo przyzwoite wrażanie, które następnie zostaje niepotrzebnie zepsute przez to drugie coś.

Bo wypociny Xanctux to już kompletna katastrofa. Żałosne rzężenie i pobrzdąkiwanie nie ma w sobie kompletnie nic, a jednym uczuciem, które wzbudza jest zażenowanie i oczekiwanie kiedy ta dramatyczna chujnia nareszcie się skończy.

Tracklista:

1. Sealed In Blood - Intro 
2. Sealed In Blood - Cemeteries Art 
3. Sealed In Blood - Necrotic Poetry 
4. Sealed In Blood - Oblivion 
5. Xanctux - Darkness 
6. Xanctux - I'm The One 
7. Xanctux - Zgnilizna 

Wydawca: Heerwegen Tod Production (2018)

Ocena szkolna: 4/1

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły