Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Reactor7x pracuje nad drugim albumem

W niemal ekspresowym tempie za prace nad drugim albumem studyjnym wziął się szczecińsko/łódzki dark electro/industrialny Reactor7x. Według samych członków projektu gotowej płyty, bardziej zróżnicowanej stylistycznie od swojej poprzedniczki, należy spodziewać się już pod koniec tego roku. Nowych utworów z nadchodzącego krążka oraz nagrań z debiutanckiego wydawnictwa "Disorder" w nowej odsłonie będzie można posłuchać już niedługo na planowanych gigach (mi.n. na przełożonym na inny termin koncercie w Szczecinie jako support De/Vision). Warto przypomnieć również, że wciąż aktualna jest opcja bezpłatnego downloadu pierwszej płyty Reactor7x - "Disorder" za pośrednictwem platformy last.fm
Reactor7x, z myślą o rozsmakowanych w dark electro/industrialnych dźwiękach słuchaczach, przygotował specjalną wersję swojej debiutanckiej płyty "Disorder" w nowej szacie z dodatkowymi chórkami i żeńskimi wokalami. Krążek ukaże się w ścisłym limicie z dołączonym bogato zdobionym bookletem.

W niedawno przeprowadzonym wywiadzie poszczególni członkowie szczecińskiego projektu powiedzieli kilka słów o nadchodzącej płycie:
Nocone: "Warto czekać na nowy materiał - będzie tam jeden cover, który zmiecie słuchaczy z ziemi i podkreśli naszą miłość do burzenia schematów związanych z sceną dark independent".
Ad-X: "(...) Muzyka na następcy "Disorder" będzie dość mocno zróżnicowana. Poza mocnymi wolnymi i masywnymi kawałkami znajda się tez patenty które zastosowaliśmy na debiucie czyli szybko, parkietowo i "po mordzie".
LaLuneNoire: "Materiał na drugą płytę tworzony jest już z myślą o nowym składzie zespołu [do projektu dołączyli LaLuneNoire odpowiedzialna za żeńskie wokale i chórki oraz obsługujący instrumenty klawiszowe i efekty Lunatic, przyp. aut.]. Zależy nam na tym aby był on dość zróżnicowany, ale jednocześnie charakterystyczny brzmieniowo dla Reactora7x. Myślę, że zaskoczymy kilka osób".

Więcej informacji wkrótce.

MySpace: www.myspace.com/Reactor7x
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły