Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Koncert Thesis już w niedzielę

27 maja zapraszamy na koncert do stołecznego Klubu InDecks. Tego wieczoru zaprezentują się kolejno zespoły Wanderer, Butterfly Trajectory oraz Thesis. Zespół Thesis działa na polskiej scenie od 2007 roku. Wydał do tej pory debiutancką płytę „Channel 1”, był częścią składanki Piotra Kaczkowskiego Minimax vol. 5 oraz prężnie koncertuje na różnych scenach w Polsce. Parę dni temu ukazała się akustyczna EPka "Acoustic Music EP 1", którą obecnie promuje zespół.
Butterfly Trajectory przyszedł na świat na początku 2011 roku po trwającym ponad rok porodzie, kiedy to ostatecznie ustabilizował się skład. W maju 2011 ukazała się ich jedyna jak dotąd EPka. Krótko po tym BT zadebiutowało na scenie grając 26 czerwca w Poznaniu z zespołem Obscure Sphinx. Muzyka BT określana jest jako progresywny post metal inspirowany takimi zespołami jak Opeth, Isis czy Tool.
Zespół Wanderer powstał w lutym 2009 roku podczas gorącej dyskusji w Warszawie. Po ustabilizowaniu się składu zespół stworzył pierwsze utwory oraz teksty i w lutym 2010 roku zamknął się w warszawskim studiu FONIA. Pod okiem Adama Czechowicza rozpoczęły się prace nad wydawnictwem "Fallout". Powstała płyta bardzo różnorodna brzmieniowo. Przez ciężkie, okraszone growlem utwory, takie jak np. Fallout, przez bardzo klimatyczny Chernobyl, aż do utworów czysto instrumentalnych jak Apocalypse. W ramach promocji materiału „Fallout” zespół zagrał szereg koncertów m.in. w Pruszkowie na torze „BGŻ Arena” oraz w Warszawskim klubie Progresja (jako support zespołu Overhood). W grudniu 2011 zespół nawiązał współpracę z menadżerką Anną Kurczak i regularnie koncertuje na terenie Warszawy. Po więcej szczegółów zapraszamy do naszego kalendarium.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły