Paradoks
Ohlsson
Muzyka :

Killing Joke świętują 40-lecie na jedynym koncercie w Polsce

Killing Joke, Laugh At Your Peril, post punk, alternative rock, metal, new wave

Killing Joke z przyjemnością ogłaszają trasę koncertową "Laugh At Your Peril" z okazji 40-lecia działalności zespołu. Zespół wystąpi 20 października w Warszawie na jedynym koncercie w Polsce. Dodatkowo, aby uczcić tę imponujących rozmiarów i ambitną trasę, Killing Joke ogłasza wydanie niesamowitego boxu, w którego skład wchodzi: 16 kolorowych, podwójnych winyli, zestaw słuchawek i wiele innych gadżetów związanych z zespołem. Kolekcja będzie również dostępna na CD. Bilety na koncert w cenie 99 PLN trafią do sprzedaży 13 kwietnia o godz. 10:00.

"Czterdzieści lat temu poznałem Big Paula, rok później wydaliśmy naszą pierwszą EP'kę. Świętowanie naszego czterdziestolecia będzie trwało 2 lata i rozpocznie się światową trasą, imprezami i rozmowami, nowymi osiągnięciami zespołu, który przez cały czas jest uznawany za jeden z najbardziej innowacyjnych i wpływowych zespoły wszechczasów. Miłość jest prawem, zacznijmy świętowanie!!!" - mówi Jaz.

"Czterdzieści lat... Pomyślałem, że miało to być 40 dni. Jaz przypomina mi, że "Przetrwanie to sukces" - i chociaż zespół nigdy nie był komercyjny, pozwolił nam na niesamowite życie, zarówno indywidualnie, jak i razem. Stworzyliśmy bardzo bogaty zbiór bezkompromisowej muzyki. To spuścizna, która obejmuje 4 dekady ... 40 lat mrowienia kręgosłupa, bezkompromisowy, piękny hałas.

Zobowiązanie się do kreatywnego piękna i wizji, którą posiadasz jako artysta, jest niemal perwersyjnym sposobem na życie, a koszty i konsekwencje są ogromne ... jednak w ten sposób informujemy siebie jako społeczeństwo o tym, co jest prawdziwe i ważne. W świecie fałszywych wiadomości i fałszywych emocji ... Podobnie jak tańczący Śiwa, wszyscy jednocześnie niszczymy i tworzymy każdą chwilę naszej rzeczywistości. Nie jest prawdą, że polityka zmienia świat, robi to sztuka. Tylko sztuka może nam powiedzieć, kim naprawdę jesteśmy emocjonalnie, intelektualnie i fizycznie, o wiele lepiej niż cokolwiek innego. Właśnie dlatego tak długo poświęciliśmy się temu pomysłowi ... Killing Joke. Dziękujemy wszystkim fanom, którzy wsparli nas i dołączyli do nas w tej niekończącej się wyprawie. "  - dodaje Youth.

Killing Joke rozpocznie trasę koncertową w Stanach Zjednoczonych w Studio Seven w Seattle w sobotę, 1 września, przed wyruszeniem do Europy. Trasa obejmująca 45 koncertów zakończy się w Roundhouse w Londynie w sobotę, 17 listopada.

Muzyka jako rytuał - surowa, bezkompromisowa i precyzyjnie ukierunkowana lirycznie; Jaz Coleman, Geordie, Youth & Big Paul, oryginalny skład Killing Joke, obecnie prezentują najlepszy materiał w swojej karierze.

Zestaw Vinyl Box z okazji 40-lecia. Pięknie wydana, limitowana edycja boxów będzie zawierała 16 kolorowych podwójnych winyli, zestaw słuchawek, książeczkę z podpisami i wiele innych gadżetów. 15 albumów studyjnych z dodatkowymi utworami i dodatkowym albumem - wszystkie wydane na indywidualnie barwionym winylu w nowych, specjalnie zaprojektowanych opakowaniach. W boxie można będzie znaleźć niewydany wcześniej materiał i alternatywne miksy oraz 8 nowych utworów, które nigdy nie zostały wydane w żadnym formacie.

Zawartość zestawu winylowego:

16 podwójnych albumów winylowych,

Jedna książka z tekstami piosenek,

Jeden zestaw słuchawek,

Pięć pocztówek o wymiarach 30 cm x 30 cm,

Jedno zdjęcie 10 x 8

Dwie ulotki A4 (Acklam Hall i Clarendon)

Pięć plakatów A2 (Wardance, Turn To Red, Pope, What's THIS for ...!, Aktualny plakat z trasy)

Pięć plakatów A3 (m.in. Pandemonium, czerwona wersja pierwszego albumu, Pylon)

Zestaw 6 pocztówek

Zestaw CD Box z okazji 40-lecia będzie zawierał:

16 podwójnych płyt CD z wydrukowanymi wkładkami, które będą przechowywane w specjalnie zaprojektowanym pudełku.

Aby zamówić w przedsprzedaży zestawy z okazji 40-lecia na płytach winylowych i CD: http://www.killingjoke.co.uk/

KILLING JOKE

LAUGH AT YOUR PERIL

40TH ANNIVERSARY TOUR

20.10.2018, Warszawa, Klub Stodoła

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły