Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Jinjer zaprasza na koncerty w Polsce

Jinjer, Totem, Etherdrown, Bethrayer, Sceptic, groove metal, thrashcore, metalcore, deathcore, J.D. Overdrive, Whizper, Frontside

Opublikowana została zapowiedź filmowa, w której Tatiana Shmailyuk, wokalistka Jinjer, zaprasza na koncerty zespołu w Polsce. W ramach trasy po Europie Ukraińcy wystąpią u nas dwukrotnie. W piątek, 22 kwietnia, we wrocławskim klubie Liverpool supportować ich będzie Totem, które nie po raz pierwszy ma dzielić z nimi scenę, a także Bethrayer i Etherdrown. Na koncert w krakowskiej Rotundzie, w niedzielę, 24 kwietnia, rozpiska wygląda prawie całkowicie inaczej: przed Jinjer wystąpią J.D. Overdrive i Whizper.

Wrocławskie Etherdrown, utworzone przez byłych członków zespołu Headup, pracuje obecnie nad płytowym debiutem. Ponadto metalcore'owcy szukają nowego basisty.


Czeskie, łączące groove metal i thrashcore Bethrayer w swojej obejmującej dwie i pół dekady historii supportowało m.in. Amerykanów z Korn i Trivium. Jego ostatnim albumem jest "Burning Scars" z 2015 r.


Totem parę dni temu zakończyło przedwcześnie trasę z Frontside - koncert, który miał się odbyć 3 kwietnia w Częstochowie, zostaje przełożony na nieznany jeszcze termin. Obecnie grupa promuje minialbum "Limbo" z grudnia zeszłego roku.


Whizper wystąpi z Jinjer w ramach swojej krótkiej trasy. W kolejnych dniach zespół zobaczyć będzie można jeszcze m.in. w Katowicach i Żorach.


J.D. Overdrive wciąż promuje swój zeszłoroczny album zatytułowany "The Kindest of Deaths". W ostatnich tygodniach pojawił się on w sprzedaży w wersji kasetowej, w edycji limitowanej do 50 numerowanych egzemplarzy. Ponadto premierę miał teledysk do utworu "Crippled King".


Jinjer skończyło niedawno nagrywać swój trzeci album, pierwszy dla wytwórni Napalm Records. Obecnie przygotowuje teledysk do utworu "Words of Wisdom". Zapowiedź występów grupy w Polsce można obejrzeć pod adresem:

https://www.youtube.com/watch?v=EjEbdPMu2RI


Bilety kosztują 30 zł w przedsprzedaży i 35 zł w dniu koncertu.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły