Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Festiwal Rock for People – zgarnij darmowy bilet

The Devil Wears Prada, The Ghost Inside, Rock For People, Papa Roach, A Day To Remember, Queens Of The Stone Age, Thirty Seconds To Mars, Billy Talent, Foals, The Devil Wears Prada, The Gaslight Anthem, The Ghost Inside, Modestep, Bloc Party, Gogol BordelRockowo-elektroniczna uczta muzyczna w czeskim Hradec Králové zbliża się wielkimi krokami, a my podpowiadamy, jak zdobyć bilety na koncertowe maratony z Papa Roach, Queens Of The Stone Age, Thirty Seconds To Mars, Foals czy A Day To Remember, poza udziałem w konkursie na stronie naszego serwisu Czterodniowe karnety na festiwal dostępne są w sklepie JoyStore w cenie 269 zł, ale teraz można je zdobyć zupełnie za darmo. Jak to zrobić? Wyjazd na wielką ucztę muzyczną do Czech warto zaplanować z większą paczką.
Niezapomniane wrażenia i wspomnienia z festiwalu przyjemniej zbierać wspólnie z przyjaciółmi, a od teraz wychodzi taniej - zbierz ekipę i zrób zamówienie na cztery karnety festiwalowe, a piąty dostaniesz gratis!  Akcja promocyjna w sklepie JoyStore umożliwia zakup czterech wejściówek w cenie pięciu.

W tym tygodni wystartował także konkurs, w którym docenione zostaną talenty i foto, i graficzne. Zaprojektuj swoje zdjęcie w tle na Facebooku w klimacie Rock for People – wykorzystaj odjechane zdjęcia, znajdź inspirację w kreacjach festiwalowych i przekonaj nas, że to właśnie Ty powinieneś pojechać na legendarny festiwal w Hradec Králové. Zgłoszenia można przesyłać do środy 12 czerwca. Szczegóły konkursu na stronie www.rockforpeople.pl

W polskiej przedsprzedaży pojawiły się także bilety jednodniowe. Świeże wejściówki można nabyć w sklepie JoyStore – w tym roku bilety różnią  się cenami ze względu na artystów występujących danego dnia, a każda pula jest ograniczona! Warto zaopatrzyć się w bilety jeszcze w przedsprzedaży, by uniknąć stania w długich kolejkach w trakcie festiwalu lub sytuacji, w której wejściówki się wyczerpią.

Przypominamy, że impreza Rock for People odbędzie się w dniach 2-5.07.2013 na ternie Festivalpark w Hradec Králové w Czechach.

Informacje:
www.rockforpeople.pl
www.facebook.com/rockforpeoplepl
www.joystore.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły