Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2018
Muzyka :

Black Sabbath w Polsce w 2014 roku

Black Sabbath, Ozzy Osbourne

Zespół zagra 11 czerwca 2014 w łódzkiej Atlas Arenie. Po szalenie udanej trasie w Ameryce Północnej i Południowej , Australii , Azji i Europie (która rozpoczyna się 20 listopada w Helsinkach, Finlandia), Black Sabbath ogłosili koncert w Polsce . Występ ten będzie częścią ostatniej światowej trasy koncertowej zespołu promujący ich pierwszy od 35 lat studyjny album  „13”, który wszedł na pierwsze miejsca list przebojów w 13 krajach (w tym w USA). Przez ponad trzy dekady , fani rocka mieli wielkie nadzieję na powrót Black Sabbath, ale nikt nie przewidział tak spektakularnego powrotu  do formy jaki osiągnęli z albumem „13”, wyprodukowanym przez Ricka Rubina laureata 7 nagród Grammy. 

Ekspresyjne utwory jak "God Is Dead? ", " End of the Beginning " i " Loner", czynią cały album „13” świadectwem trwałej, ponadczasowej roli i znaczenia Black Sabbath w muzyce.

Black Sabbath sprzedał ponad 70 milionów albumów na całym świecie .

Black Sabbath - Ozzy Osbourne (wokal ) , Tony Iommi (gitara) i Geezer BUTLER (bass) – ogłosiło światową trasę koncertową 20 kwietnia . Ogłoszenie europejskiej trasy zbiega się z wydaniem nakręconego w Melbourne, Australia 29 kwietnia i 1 maja koncertu “Black Sabbath: Live…Gathered in Their Masses” . Wydany na DVD, Blue-Ray, combo pack i wersji deluxe koncert uwiecznia pierwszy występ na żywo promujący album „13” oraz największe utwory w historii muzycznej Black Sabbath. 

 

Black Sabbath 11.06.2014

Atla Arena, Łódź

Ceny biletów:
Trybuny 378 pln – 298 pln 
GC EE  440 pln 
GC 330 pln 
Płyta 220 pln 
Osoby niepełnosprawne 220 pln

 

Komentarze
JancioWodnik : Czemu w środę ... :( Bo w piątek jest post ;P Jancio, pos...
Ceiphied : Czemu w środę ... :( Bo w piątek jest post ;P Jancio, pos...
JancioWodnik : Coś czuję, że z koncertem w Łodzi ktoś nam zagrał na nosie. Do...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły