Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Imprezy :

Beast In Black powraca do Polski

Beast In Black, Knock Out Productions

Fińska grupa wystąpi w Krakowie pod koniec przyszłego roku! Beast In Black wystąpią 14 grudnia 2021 roku w krakowskim klubie Studio. Ostatnim studyjnym wydawnictwem zespołu jest album zatytułowany „From Hell With Love”, który ukazał się 8 lutego 2019 roku za pośrednictwem wytwórni Nuclear Blast Records.

BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal:

W szczególnym dla świata 2020 roku fińskim wielbicielom klasycznego heavy i power metalu, grupie Beast In Black, stuknęło pięć lat istnienia. Założona przez grającego wcześniej w Battle Beast gitarzystę i wokalistę Antona Kabanena grupa zdołała zwiedzić w trakcie pięciolatki spory kawałek świata, wydać dwa studyjne albumy, a dzięki równie znakomitym, jak płyty występom na żywo, zyskała pokaźne grono fanów.

Anton, Máté Molnár – gitara basowa, Kasperi Heikkinen – gitary (eks-U.D.O.); Yannis Papadopoulos – wokale oraz grający w Beast In Black od 2018 roku Atte Palokangas (m.in. Thunderstone, Waltari, Agonizer) nie tylko supportowali swoich wielkich rodaków z Nightwish, czy Włochów z Rhapsody oraz zdobyli kontrakt z renomowaną wytwórnią Nuclear Blast. Ich debiutancki album "Berserker" (2017) pokrył się złotem, co jest kolejnym dowodem na to, że na mocną, melodyjną muzykę, w której ścierają się wpływy Accept, Judas Priest, Blind Guardian, Powerwolf albo Sabaton, zawsze będzie zapotrzebowanie.

- WWW
- FACEBOOK
- YOUTUBE


Zagrają:
BEAST IN BLACK (Finlandia) heavy metal, power metal

Kiedy: 14 grudnia (wtorek) 2021
Gdzie: Kraków @ Klub Studio, ul. Budryka 4
Bilety: 110/10 zł – przedsprzedaż, 140/160 zł – w dniu koncertu
Organizator: Knock Out Productions

Bilety dostępne od 21 września (godz. 14:00) na:
- SKLEP KNOCKOUT (druki kolekcjonerskie)

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły