Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

28. Przegląd Wszyscy Śpiewamy na Rockowo

28. Przegląd Wszyscy Śpiewamy na Rockowo, Wszyscy Śpiewamy na Rockowo, rock, Wojtek Pilichowski

Tegoroczny, 28. przegląd Wszyscy Śpiewamy na Rockowo odbędzie się w dniach 10-11 kwietnia 2015 roku w Ostrowskim Centrum Kultury w Ostrowie Wielkopolskim. Historia  przeglądu rozpoczęła się w 1988 roku. Jest to jedna z najstarszych imprez tego typu w Polsce. Od kilku lat Przeglądowi towarzyszą również warsztaty dla instrumentalistów. Warsztaty do tej pory prowadzili: Sławomir Małecki - Zdrowa Woda, Leszek Cichoński, Wojciech Hoffmann – Turbo, Krzysztof Misiak, Marek Raduli, Marek Napiórkowski, Beata Polak, Wojtek Garwoliński, Cezary Konrad. W tym roku swoją wiedzą i umiejętnościami podzieli się Wojtek Pilichowski.

Nie bez znaczenia jest również fakt, że po każdym Przeglądzie ukazuje się płyta CD, na której zamieszczane są nagrania wszystkich uczestników tej imprezy. Jest to z pewnością dodatkowy atut tej imprezy. Wydawnictwo jest rozsyłane do najważniejszych periodyków muzycznych i wielu rozgłośni radiowych. 

Regulamin, karta zgłoszeniowa oraz szczegółowe informacje można uzyskać na stronie Ostrowskiego Centrum Kultury w zakładce konkursy lub na oficjalnej stronie przeglądu na facebook-u.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły