Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Konkursy :

Wygraj bilet na koncert Terror w Poznaniu

Terror, Siberian Meat Grinder, Fight Them All, hardcore, punk, metal

Wraz z agencją Winiary Bookings zapraszamy do udziału w konkursie, w którym do wygrania są 2 pojedyncze bilety na koncert Terror w Poznaniu. Amerykańska petarda z miasta aniołów po raz pierwszy wystąpi w Poznaniu w Klubie U Bazyla 9 sierpnia 2018 roku. Będzie to jedyny koncert zespołu w Polsce, a supportować ich będzie wszystkim dobrze znany Siberian Meat Grinder oraz poznańska załoga z Fight Them All. Terror to jedna z największych maszyn koncertowych na świecie. 

Hardcorowcy z „Los Angeles” wydali 6 pełnogrających albumów, 5 EP’ek, 3 live albumy i 2 splity. Zespół prężnie działa i koncertuje na całym świecie. Scott Vogel wraz z resztą ekipy promują obecnie ostatnie wydawnictwo „The Walls Will Fall”.

Siberian Meat Grinder to wyjątkowa ekipa z Moskwy grająca hardcore/metal z mroźnym, piekielnym rosyjskim pazurem. Zespół łączy szybkie brzmienia naładowane adrenaliną z różnych gatunków takich jak thrash metal, stoner rock, rap czy nawet power metal. Pełne energii albumy oraz szalone występy na żywo pozwoliły SMG dzielić scenę z takimi zespołami jak Agnostic Front, Deez Nuts, Born From Pain, Power Trip, Obituary czy nawet ze Slayerem! Zespół miał okazję zaprezentować się już na naprawdę dużych festiwalach takich jak Brutal Assault, Fluff Fest czy Rockstadt. Teksty Siberian Meat Grinder mocno nawiązują do kultury BMX, grafitti czy deskorolki i ogólnie kultury ulicznej. Wychwalają one także potężnego cara niedźwiedzia, który jest maskotką zespołu i prowadzi armię metalowych wojowników.

FIGHT THEM ALL (Poznań) - 80's hardcore/punk

Terror

+ Siberian Meat Grinder

+ Fight Them All

9.08.2018

g. 19:00

Aby wziąć udział w konkursie, należy odpowiedzieć na pytanie: W którym roku został założony zespół Terror?

Na odpowiedzi czekamy do 29 lipca 2018 roku. Prosimy nadsyłać je wiadomością prywatną na "konkurs". ***

***Prosimy nie umieszczać swoich danych osobowych w odpowiedziach konkursowych. Poprosimy o nie tylko laureatów konkursów.

Komentarze
konkurs : Prawidłowa odpowiedź to: rok 2002. Bilet na koncert otrzymuje: GrayAnge...
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły