Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Wokalista As I Lay Dying aresztowany

As I Lay Dying, Tim Lambesis, metal, HardcoreTim Lambesis, wokalista amerykańskiego zespołu As I Lay Dying, został aresztowany po tym jak starał się ostatecznie zakończyć swoje małżeństwo poprzez próbę wynajęcia płatnego zabójcy. Szczęściem dla jego żony "najemnik" okazał się być podstawionym policjantem. Członkowie zespołu początkowo nie chcieli całej sytuacji komentować, ale w końcu i oni zabrali w całej sprawie głos. 
"Podczas, gdy to piszemy, prawo robi swoje, a my nie mamy więcej informacji dla Was. Jest wiele pytań bez odpowiedzi, a cała sytuacja zacznie się wyjaśniać w najbliższych dniach i tygodniach. Nasze myśli są z Timem, jego rodziną i wszystkimi, którzy zostali dotknięci tą sytuacją - i z naszymi fanami, których kochamy i czerpiemy z nich siłę.Dziękujemy za zrozumienie i jak zawsze, wasze wspieranie As I Lay Dying".

Aktualnie Lambesis jest przetrzymywany w Vista Detention Center w Kalifornii, a wydanie aktu oskarżenia ma nastąpić dzisiaj, 9 maja. Obecnie nie może wyjść za kaucją, co wynika ze zgłoszenia PRP, że został oskarżony winnym nagabywania do morderstwa, za co wg Solicitation of Another to Commit Murder w Kalifornii grozi od 3 do 9 lat pozbawienia wolności.

Biuro Szeryfa w San Diego wystosowało oświadczenie dotyczące całej sprawy:

"Informacja nadeszła do nas w zeszłym tygodniu - dokładniej mówiąc w czwartek - że Lambesis nagabywał inną osobę do zamordowania swojej żony, z którą jest w separacji, a która zamieszkuje okolicę. Nasi detektywi, oddział do spraw uciekinierów oraz oddział specjalny biura szeryfa natychmiast, zainicjowali dochodzenie odnośnie tego zarzutu. Pracowaliśmy przez całą dobę, weekend, a zakończyło się to tego popołudnia, gdy Lambesis namawiał podstawionego detektywa do zamordowania żony."

"Następnym krokiem będzie pierwszy proces, gdzie zostaną odczytane oskarżenia i zostanie ustalona kaucja. Później zostaną ustalone dalsze daty rozpraw sądowych. Śledztwo w dalszym ciągu trwa, ale nie mogę ujawnić jego szczegółów. Możemy jedynie dziękować, że nikt nie został ranny, ale wierzę, że kapitan komentujący sprawę przede mną wspomniał już, że uniknęliśmy tragedii."
Komentarze
Aghast : No z ortografią to ja pół życia na bakier jestem, a jak komputer nie popr...
zsamot : UTSanDiego.com donosi, że prokurator początkowo rządał 20 mln dola...
zsamot : Sędzia mógł żądać, nie rządać. :D
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły