Killing Joke
Zadra
Video :

Warbell - Distanced

Warbell, Distanced, havoc, melodic death metal

Melodic death metalowy zespół Warbell zadebiutował pod koniec 2015 roku albumem "Havoc", który zebrał bardzo dużo pochlebnych recenzji. Zespół jednak na tym nie poprzestał - w ciągu ostatniego roku zagrał około 30 koncertów m.in. na Metal Mine Festival oraz trasę koncertową, która obejmowała Polskę, Czechy, Słowację, Austrię oraz Węgry. Zespół zaprezentował właśnie teledysk złożony z filmików nagranych na ich trasach koncertowych po Europie. 

„Distanced” to jeden z ich najlżejszych kawałków, w którym mocno słychać inspiracje heavy metalem, więc bardzo dobrze oddaje klimat panujący w zespole podczas wyjazdów.

Zespół pracuje obecnie nad nową płytą, która przy sprzyjających okolicznościach pojawi się w ostatnim kwartale tego roku. Mimo to zespół jest nadal bardzo aktywny koncertowo - w 2017 roku będzie reprezentować Polskę na Ragnard Rock Festival we Francji, Metal Underground Resistance w Niemczech, a także Barrocko Fest i FRYYFEST, oba w Czechach. Planują też kolejną trasę po Europie, a także wiele mniejszych koncertów w kraju i za granicą.

Warbell - Distanced
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły