Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Video :

War-Saw koncertuje w nowym składzie

War-Saw, Nuclear Nightmare, thrash metal, koncertyŚwieżo po wydaniu albumu „Nuclear Nightmare” w składzie stołecznej thrashmetalowej formacji War-Saw doszło do zmiany na stanowisku perkusisty. Nowy muzyk, Radek, zadebiutuje w składzie War-Saw już 16 maja podczas koncertu w Olsztynie, gdzie zespół wystąpi w towarzystwie Reshape i Traffic Junky. Kolejna okazja do sprawdzenia koncertowej formy grupy będzie miała miejsce 8 czerwca w warszawskiej Tawernie Latający Holender. Oprócz War-Saw zagrają też Metaliator, Intoxicator, Massdriver, Morthus, Striking Beast.

Przypomnijmy, że debiutancka płyta War-Saw nosi tytuł "Nuclear Nightmare" i znalazło się na niej 10 utworów. Całość promuje kompozycja tytułowa, do której powstał teledysk. "To kawał dobrej muzy, szczególnie jak na debiutancki pełny album. Krótko mówiąc: nie ma na nim litości - mówią o krążku sami muzycy. - praca w studio nad samym materiałem trwała kilka miesięcy, ale po nagraniu płyty w Progresja Studio stwierdziliśmy, że nowe utwory mają niezłego kopa i postanowiliśmy je jeszcze podrasować masteringiem w renomowanym studio, jakim jest bez wątpienia białostocki Hertz. Efekt był piorunujący, płyta brzmi bardzo potężnie i spójnie" - dodają. 
Kompozycje dodatkowo ubarwiły sample autorstwa znanego między innymi z Atropia Red Sun klawiszowca VX. - "Jesteśmy bardzo zadowoleni z jego pracy. Bardzo dobrze uwypuklił przesłanie utworów, jak i całej płyty". 
War-saw & Reshape & Traffic Junky
Nowy Andergrantul.Kołobrzeska 32, 10-432 Olsztyn16 maja 2013Godz. 19:00Bilety: 10zł
War-Saw, Metaliator, Intoxicator, Massdriver, Morthus, Striking Beast
Tawerna Latający HolenderBema 65, 01-244 Wola, Warszawa8 czerwca 2013Godz. 19:30Wjazd 15 zł
War-Saw - "Nuclear Nightmare"
01. Intro (Final Warning)02. Nuclear Nightmare03. World's on Fire04. Burn05. You Will Die by My Hand06. The Warden07. Freedom Has Its Price08. Claws of Greed09. Spiral of Violence10. Outro (Damage)
Wydawca: War-Saw (2013)
Teledysk do utworu tytułowego możecie zobaczyć tutaj.
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły