Wracać wciąż do domu Le Guin
Castle Party 2020
Muzyka :

Thy Disease - Anshur-Za

Krakowianie z black/death metalowego Thy Disease podpisali papiery z wytwórnią Mystic Productions. Kontrakt między zespołem a polskim labelem opiewa na trzy najbliższe albumy. Wcześniejszymi wydawcami formacji byli Metal Mind Productions (4 krążki) oraz Empire Records (1 krążek). Z oficjalnej strony internetowej grupy wyczytać można: "Zarówno członkowie Thy Disease jak i managament - Creative Music - wyrażają pełną satysfakcję w związku z osiągniętym porozumieniem. Wytwórnia zapowiada dużą kampanię promocyjną nowego dzieła zatytułowanego "Anshur-Za". Premiera krążka zapowiadana jest na początek listopada".
Przypomnijmy kilka faktów związanych z nadchodząca płytą. Album został zarejestrowany w trzech studiach nagraniowych: ślady perkusyjne w Dominik Studio, wokale, gitary elektryczne i basowa w Schindler's Factory Studio, natomiast instrumenty klawiszowe, miksy i mastering w studio ZED. Producentem płyty podobnie jak w przypadku albumu "Rat Age" jest Thy Disease oraz Tomasz Zalewski.

Nad okładką i stroną wizualną pracowało dwóch znakomitych grafików: Xaay oraz Michał Czekaj. Możemy też zdradzić, że po raz pierwszy w historii grupy album zostanie wydany w formie digi packa o bardzo bogatej szacie graficznej.

Przypominamy również, że w tym roku mija dziesięciolecie powstania Thy Disease. Z tej okazji zespół zdecydował się zarejestrować ponownie, znakomcie znany wszystkim fanom cover Madonny "Frozen", w którym gościnnie zaśpiewała wokalistka Delight - Paulina Maślanka. Krakowianie zarejestrowali także utwór zespołu Depeche Mode "Sinner In Me" (z poprzedniej płyty Brytyjczyków, "Playing The Angel, przyp. aut.). Oba utwory znajdą się na nadchodzącej płycie jako bonus tracki.

"Jest to zdecydowanie najbardziej złożona i dopracowana płyta w naszym dotychczasowym dorobku. Wiem, że mówi tak każdy muzyk po nagraniu płyty, ale ja jestem przekonany, że podczas tych długich miesięcy ciężkiej pracy, udało nam się w końcu stworzyć nasze opus magnum. Zmiany dotyczą również wokali, ponieważ w kilku utworach usłyszeć będziecie mogli czyste partie, nagrane przez naszego klawiszowca Cube, który od czasów "Perfect Form", ogromnie rozwinął się na tym polu" - informuje Psycho, wokalista Thy Disease.

Tracklista:

01. Blame
02. Code Red
03. Collateral Damege
04. Nightmare Scenario
05. Moral Supremacy
06. Fog of War
07. Freedom for Anshur-Za
08. Generals Speech
09. Rotten Structure       
10. Salah-Dhin

Bonus:

11. Sinner In Me (Depeche Mode Cover)
12. Frozen (Madonna Cover)

Oficjalna strona internetowa: www.thydisease.com
MySpace: www.myspace.com/thydisease
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły