Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Thy Disease - Anshur-Za

Krakowski Thy Disease oficjalnie zakończył trwającą od wielu miesięcy sesję nagraniową swojej najnowszej płyty. Album zatytułowany "Anshur-Za", zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami muzyków, utrzymany będzie w charakterystycznym dla formacji stylu cyber metalu. Potwierdzają sie również pogłoski o koncepcyjnej formie tekstów oraz o udziale gości: Vogga z Decapitated i Pauliny Maślanki z Delight. Pierwszy wzbogacił materiał o bajeczne solówki, druga zadbała o wokalną oprawę coveru "Frozen" Madonny, który ukaże się na specjalnej edycji krążka.
Materiał na album rejestrowany był aż w trzech studiach: perkusję nagrano w Dominik Studio; wokale, gitary elektryczne i gitarę basową w Schindler's Factory Studio, a instrumenty klawiszowe oraz miksy i mastering w studio ZED. Producentem "Anshur-Za", podobnie jak w przypadku ostatniej płyty "Rat Age", jest Tomasz Zalewski.

Oficjalna oświadczenie Psycho - wokalisty Thy Disease:

"Jest to zdecydowanie najbardziej złożona i dopracowana płyta w naszym dotychczasowym dorobku. Wiem, że mówi tak każdy muzyk po nagraniu płyty, ale ja jestem przekonany, że podczas tych długich miesięcy ciężkiej pracy, udało nam się w końcu stworzyć nasze opus magnum. Zmiany dotyczą również wokali, ponieważ w kilku utworach usłyszeć będziecie mogli czyste partie, nagrane przez naszego klawiszowca Cube, który od czasów "Perfect Form", ogromnie rozwinął się na tym polu".

Tracklista:

01. Rotten Structure
02. Blame
03. Moral Supremacy
04. General's Speech
05. Fog Of War
06. Freedom For Anshur-Za
07. Code Red
08. Collateral Damage
09. Nightmare Scenario
10. Salah-Dhin
11. Sinner In Me (Depeche Mode Cover)

Oficjalna strona internetowa: www.thydisease.com
MySpace: www.myspace.com/thydisease
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły