Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Thunder - All You Can Eat

Thunder, All You Can Eat, rock, alternative rock, Wonder Days

Legenda brytyjskiego rocka, zespół Thunder, powrócił w 2015 roku z płytą „Wonder Days”. Ten pierwszy od 6 lat studyjny krążek grupy znalazł się w Top 10 brytyjskich albumów tego roku i jest nominowany do nagrody Classic Rock Award. W 2016 roku ukaże się trzyczęściowe wydawnictwo zatytułowane „All You Can Eat” dokumentujące historię płyty „Wonder Days”. Na „All You Can Eat” złoży się płyta koncertowa, sesja ze studia i film dokumentalny.

1 - Starter – Live At RAK Studio 1

Sesja nagraniowa odbyła się w znanym RAK Studio 1 w listopadzie 2014 - tuż przed koncertem w Brooklyn Bowl. Podczas 2 dni nagrań na żywo zarejestrowanych zostało 14 utworów. Wszystkie nagrane jeden po drugim, bez żadnych przerw, dogrywek czy poprawek. Efekt końcowy jest powalający. Następnego dnia odbyła się także sesja akustyczna, która być może ujrzy światło dzienne jeszcze w 2016 roku.

 

2 – Main Course - Live At The Brooklyn Bowl

Koncert z sali Brooklyn Bowl w Londynie, który odbył się 6 listopada 2014 roku. Na koncercie zespół wykonał utwory z „Wonder Days”, 3 miesiące przed premierą, a także klasyki Thunder i nigdy wcześniej nie grane covery. 8 utworów ukazało się z magazynem Classic Rock w styczniu 2015, resztę będzie można usłyszeć na płycie.

 

3 - Dessert - Wonder Days The Film

Dokument, za który odpowiedzialny jest Tim Sidwell z Toward Infinity. Obraz dokumentuje prace nad „Wonder Days”, zawiera wywiady z zespołem, materiały ze studia, fragmenty koncertów z Brooklyn Bowl i na Loud Park Festival. 60 minut szczęścia dla fanów Thunder.

„All You Can Eat” ukaże się 29 stycznia 2016 roku jako 2CD+DVD i 2CD+Blu-ray. Tego samego dnia premierę będzie miał limitowany vinyl z koncertem z Loud Park Festival.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły