Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Encyklopedia :

Synchropath

Synchropath, electro, electro-industrial, industrial, Polish dark independentSynchropath - electro-industrialny projekt z Wrocławia założony przez wokalistę/kompozytora Qbz (Kuba Avenarius). W 2009 roku ukazało się pierwsze wydawnictwo tj. wydana własnym sumptem EPka "Distance Hurts The Numb Ones". Na 25-minutowym materiale doskonale powiązano ze sobą przeróżne elementy muzyki elektronicznej, którą charakteryzuje starannie dobrana, barwna różnorodność dźwięków. Mini-album jest idealnym przedsmakiem tego co znajdzie się na pełnometrażowym albumie.
Synchropath zagościł na dwóch kompilacjach brytyjskiego Dark Mourning Promotion zatytułowanych "Pulse" i "Mecha[nized]" oraz na składankach "Halotan Sounds 1.0" oraz "Synthematika Two".

Zespół jest aktywny koncertowo zarówno w kraju jak i za granicą. W 2010 roku gościł na trasach koncertowych takich formacji jak Fading Colours, Closterkeller czy Desdemona.

W 2011 roku Synchropath nawiązał współpracę z Halotan Records, którego nakładem ukazała się reedycja pierwszej EPki - "Distance Hurts The Numb Ones". Netlabel będzie również wydawcą planowanego albumu pełnometrażowego.

Skład:

Qbz - wokal, instrumenty klawiszowe
Peter - gitara elektryczna
Anna - wizualizacje
Gab - wokal (gościnnie)

Dyskografia:

Distance Hurts The Numb Ones (EP) (2009)

MySpace: www.myspace.com/synchropath
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły