Castle Party 2018
Amphi Festival 2020
Muzyka :

Światowe show Brit Floyd ponownie w Polsce

Brit Floyd, The World's Greatest Pink Floyd Show, Pink Floyd, rock, alternative rock, tribute band

Po wielkim sukcesie trasy z 2015 roku, która objęła aż 146 koncertów na całym świecie, Brit Floyd, The World’s Greatest Pink Floyd Show, powraca do Europy w 2016 roku, aby kontynuować tą wspaniałą podróż przez 50 lat twórczości Pink Floyd. Oprócz ulubionych utworów z The Dark Side of the Moon, Wish You Were Here, Animals, The Wall czy The Division Bell nie zabraknie również innych, mniej znanych kawałków z bogatego katalogu klasyków rocka. Brit Floyd uraczy publiczność zapierającym dech w piersiach, odegranym w całości utworem Echoes, pochodzącym z albumu Meddle. 

Nie zabraknie również innych muzycznych perełek z repertuaru Pink Floyd.

Po ubiegłorocznym sukcesie "Space and Time Tour" Damian Darlington – wokalista, gitarzysta i muzyczny dyrektor Brit Floyd powiedział: "Reakcja publiczności była tak fenomenalna, że zdecydowaliśmy się kontynuować ją w 2016 roku jako Space and Time CONTINUUM. Przygotowaliśmy jeszcze ciekawsze show, które chcemy pokazać wszystkim. Jest tak bardzo dużo dobrych utworów w całym dorobku Pink Floyd i zdecydowanie będziemy się starali dodać kilka nowych utworów, nie zapominając jednocześnie o ulubionych utworach publiczności”. 

Brit Floyd – Space and Time CONTINUUM to spektakularny pokaz światła i projekcji wizualnych o wartości miliona dolarów. To również obietnica najbardziej ambitnego i najlepszego z koncertów zespołu, jakie powstały do tej pory.

Zespół wystąpi 16 listopada na warszawskim Torwarze. Bilety wejdą do sprzedaży 23 marca o 10:00 na www.LiveNation.pl

BRIT FLOYD The World's Greatest Pink Floyd Show

Space and Time CONTINUUM

ŚWIATOWA TRASA 2016

16 listopada, Torwar, Warszawa

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły