Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Spontane, Obraski i Ahead zagrają w Łodzi

Spontane, Obraski, Ahead, rock, metal, Rockowanie w ŁDK

22 stycznia 2016 roku w Łodzi zagrają Spontane, Obraski i Ahead. Spontane to polska grupa grająca mieszankę rocka i metalu, powstała w Warszawie w 2003 roku. Założeniem grupy jest tworzenie energetycznej muzyki z polskimi tekstami. Po kilku wydanych EP'kach, w 2014 roku zespół nagrał pierwszą płytę "Mojra". Producentem nagrań był Tomek Łuksza z Blueberry Studio, który współpracował m.in. z Tool, Slayer czy Ozzy Osbourne. Płyta mimo, że nagrana w języku polskim została dobrze przyjęta w Polsce i zagranicą.

Ahead to połączenie mocnych rockowych rytmów i melodyjnych riffów. Najważniejsze są tu gitary oraz wokal nadający całości charakteru. Zespół ma na koncie setki koncertów. Występowali razem z takimi wykonawcami, jak m.in. Artrosis, Pogodno, Strachy Na Lachy, Farben Lehre czy Mech.

Obraski to energetyczna mieszanka rocka punka i metalu czerpiąca z wymienionych gatunków wszystko co najlepsze, a więc dynamikę, zadziorność i przenikliwe teksty - to w skrócie opis wykonywanej muzyki przez bełchatowsko-łódzko-piotrkowskie Obraski. Szybkie riffy przeplatają się z ciekawymi rozwiązaniami akustycznymi, a solówki wkomponowują się w wykrzyczane przez wokalistę teksty. Każdy utwór niesie ze sobą przekaz poruszający ludzką moralność, a wpadające w ucho refreny i punkowe przesłania na długo pozostają w głowach słuchaczy. 

Koncert Rockowanie w ŁDK

22.01.2016 - Łódź, ŁDK

godz. 19:00

Bilety: 15 PLN

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły