Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Soft Kill, Second Still i Cabaret Grey zagrają w Poznaniu

Soft Kill, Second Still i Cabaret Grey, gothic rock, post punk

7 października 2017 roku w poznańskim Klubie Dragon wspólny koncert zagrają zespoły: Soft Kill, Second Still i Cabaret Grey. Afterparty po koncertach poprowadzi ekipa DJ-ska Return To The Batcave w składzie Komma, Woodraf i Mss. Soft Kill to shoegaze’owy zespół z Portland. Ich ostatni album „Choke” wydany przez Profound Lore Records odniósł duży sukces i zyskał poszanowanie wśród słuchaczy na całym świecie. Grupa powstała w 2010 roku wydając jedną z najbardziej cenionych płyt post-punkowych ostatnich dziesięciu lat - „An Open Door”. 

Second Still to pochodzące z Los Angeles trio, które po raz pierwszy odwiedzi Poznań. Grupa będzie promować swój ostatni album "Second Still" wydany nakładem Manic Depression Records.

Cabaret Grey powstał w 2010 roku, tworzą go muzycy związani z legnicką i wrocławską sceną post-punk. Wierni mrocznej stronie muzyki lat ‘80, tworzą zimne i surowe piosenki, nasycone punkową energią, a niekiedy romantyczną nostalgią. Zespół ma na koncie trzy wydawnictwa: EP "Stirring", singla "Cranes" oraz LP "Live in Legnica". Zaistniał również na kilku sładankach z muzyką niezależną. Od 2017 roku, w odświeżonym składzie i repertuarze, zaprasza do zapoznania się ze swoim nowym, jeszcze zimniejszym obliczem.

After będzie prowadzony przez ekipę DJ-ską Return To The Batcave w składzie Komma, Woodraf i Mss. 

Soft Kill

7.10.2017 - Poznań / Klub Dragon

Supporty: 

Second Still

Cabaret Grey

+ AFTERPARTY Return To The Batcave 

(Mordor, Klub Dragon -1)

Bilety: 

35zł - http://winiarybookings.8merch.com/soft_kill_7_10_pozna-id13482

40zł - Eventim.pl, Biletomat.pl - bilety online, Klub Dragon, Masłowski CD

45zł - w dniu koncertu

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły