Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Recenzje :

Sealed In Blood - Coemeterium

Coemeterium, Sealed In Blood, Werewolf Promotionl, Heerwegen Tod Production, dark ambient

„Coemeterium” to czwarty album Sealed In Blood, wydany na początku przez Werewolf Promotion na kasecie, a następnie przez Heerwegen Tod Production na CD. Nazwa nawiązuje do starożytnego rzymskiego cmentarza umiejscowionego wzdłuż drogi do miasta, o czym informuje okładka i co uosabia osiem dark ambientowych utworów stanowiących zawartość płyty.

Sealed In Blood jest zimny i kamienny, a odkrywanie kolejnych grobowców przebiega w sposób wolny i niezwykle melancholijny. Jakbyśmy się chcieli do tych, porośniętych mchem, monumentów przytulić, poczuć ich martwotę z bliska. Będziemy ocierać się o nie, dotykać i wnikać w głąb ich nieczułości, a one otworzą się przed nami i opowiedzą swoją smutną i zamazaną mgłą historię. Świat „Coemeterium” jest całkowicie szary, obdarty z pozytywnych uczuć, ale za to wzbudzający niepokój oraz tęsknotę za minionym życiem. Nie dostarcza emocji, a tylko prowadzi do drętwoty ciała i umysłu. Jakby kusił i wołał do siebie, w swoje chłodne ostępy.

A my tak brniemy bezwolni i otępiali w nieznanym kierunku, aż sami staniemy się jednym z posągów i późniejszych nierozważnych będziemy wodzić na pokuszenie. A następna osoba, która włączy tą płytę i spojrzy na okładkę zobaczy jedną czaszkę więcej. To będzie Wasza czaszka.

Tracklista:

1. From The Caves To The Crypts
2. Voice From The Grave
3. Moonlight Cursed By Death
4. Burial Night
5. Tomb In The Fog
6. Graveyards Souls
7. Frozen Monuments
8. Mourning Winds

Wydawca: Werewolf Promotion (2012)

Ocena szkolna: 4-

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły