Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Ruszyła sprzedaż karnetów na Asymmetry Festival 2016

Asymmetry Festival 2016, Asymmetry Festival, rock, metal, electronic, jazz

Można już kupować karnety na Asymmetry Festival 2016, który odbędzie się w przyszłym roku w dniach 22-24 września we wrocławskim klubie Firlej. Pierwsza pula wejściówek w cenie 158 zł dostępna jest do końca grudnia. Później cena wzrośnie do 193 zł. Karnety można nabywać na razie tylko i wyłącznie poprzez stronę internetową wydarzenia. Asymmetry Festival odbywa się we Wrocławiu od 2009 roku i stanowi święto fanów alternatywnej sceny muzycznej. 

Ideą wydarzenia jest prezentacja nietuzinkowej muzyki z pogranicza rocka, metalu, elektroniki, rapu i jazzu oraz artystów eksperymentujących w swojej stylistyce, wychodzących poza ramy gatunkowe.

Wciąż zmieniając się, Asymmetry pozostaje takie samo. Jest miejscem spotkań i wspólnych poszukiwań, gdzie goszczą uznani artyści i debiutanci, dziennikarze i animatorzy kultury, widzowie z całej Europy. Do tej pory na imprezie zagrali m.in.: Melvins, Kylesa, Amenra, Dälek, Bohren & Der Club of Gore, King Dude, Russian Circles, Zeni Geva i Godflesh.

Asymmetry to tygiel alchemika. Od sześciu lat Festiwal Asymmetry jest przestrzenią eksperymentów. Przekraczając granice gatunków, wciąż pozostaje wierny ich duchowi. Ciągle najważniejsza jest prawda wypowiedzi artystycznej i odwaga formy. Zmieniając się, Asymmetry jest takie samo. Pozostaje miejscem spotkań i wspólnych poszukiwań.

http://asymmetryfestival.pl

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły