Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Pixies zagrają koncert w Poznaniu

Pixies, alternative rock, rock, Um Chagga Lagga

Jeden z najważniejszych zespołów w historii alternatywnego rocka rusza z nowym materiałem w wielki światowy tour. Jednym z jego pierwszych przystanków będzie Polska. Już 16 listopada 2016 roku grupa przywiezie swój niepowtarzalny mix surrealistycznych i psychodelicznych dźwięków do Areny w Poznaniu. Bilety dostępne od najbliższego piątku, 8 lipca od godziny 10:00. Pixies to zespół od zawsze wyprzedzający swoje czasy. Przez lata zachwycał takich artystów jak David Bowie, Thom Yorke czy Kurt Cobain. W roku, w którym obchodzi trzydziestolecie istnienia, powraca. Będzie to powrót, który z pewnością ucieszy wszystkich fanów Pixies. 

Band wraca z mocniejszym składem, wzbogaconym przez basistkę Paz Lenchantin, od stycznia 2014 wspierającą koncerty zespołu, która teraz staje się jego pełnoprawnym członkiem. Paz miała też swój wkład artystyczny w najnowszy album Pixies. „Head Carrier” ujrzy światło dziennie już 30 września. Promujący go singiel „Um Chagga Lagga” dostępny jest teraz na stronie pixiesmusic.com.

To wszystko nie mogło zaowocować niczym innym jak trasą koncertową! Pixies z nowym materiałem ruszą w wielki światowy tour już w listopadzie 2016 roku, a jednym z jego pierwszych przystanków będzie Polska. Już 16 listopada band przywiezie swój niepowtarzalny mix surrealistycznych i psychodelicznych dźwięków do Areny w Poznaniu.

RockloudLive we współpracy z X-ray prezentuje:

PIXIES

16 listopada 2016

Hala Arena, Poznań

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły