Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Peter Murphy, David J. - 40 years of Bauhaus - Meet & Greet

Peter Murphy, David J., Bauhaus, Meet & Greet, In The Flat Field, gothic rock

W sprzedaży pojawiły się bilety na Meet & Greet z Peterem Murphy i Davidem J., które odbędzie się przed koncertem, 26 listopada 2018 roku w Centrum Koncertowym A2 we Wroclawiu. Meet & Greet obejmuje: udział w końcowej części próby zespołu, krótkie spotkanie z Peterem Murphy i Davidem J., zdjęcie z artystami oraz autografy artystów. Bilety w cenie 120 zł już w sprzedaży (nie obejmują one wstępu na koncert Bauhaus).

Wokalista Peter Murphy, wraz z basistą Davidem J. (Bauhaus, Loves And Rockets) wyruszają na trasę, aby świętować 40-lecie powstania ich macierzystego zespołu Bauhaus. Jedynym polskim przystankiem na europejskiej trasie będzie Wrocław. Muzycy zagrają 26 listopada w Centrum Koncertowym A2. Na program koncertu złożą się utwory z debiutanckiej płyty Bauhaus "In The Flat Field" oraz największe przeboje zespołu.

Polscy fani nigdy nie mieli okazji zobaczyć Bauhaus na żywo. Teraz nadarza się wyjątkowa okazja, aby posłuchać ich największych hitów podczas tego wyjątkowego koncertu we Wrocławiu.

26.11.18 godz. 20.00 

Centrum Koncertowe A2, ul. Góralska 5

PETER MURPHY & DAVID J. "40 years of BAUHAUS"

bilety: 120 zł - przedsprzedaż, 140 zł - w dniu koncertu

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły