Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Patrick Wolf akustycznie już 2 marca w Palladium

Agencja Go-ahead oraz PW Events mają przyjemność zaprosić na akustyczny koncert Patricka Wolfa. Charyzmatyczny Brytyjczyk pojawi się 2 marca w warszawskim klubie Paladium. Artysta zaprezentuje materiał ze swojego ostatniego albumu "Sundark and Riverlight", który ukazał się 25 września. Płyta została nagrana w Real World Studios Petera Gabriela. Album jest pierwszym w pełni akustycznym materiałem muzyka. Na wydawnictwie znajdują się najlepsze piosenki stworzone przez Patricka na przestrzeni ostatnich dziesięciu lat.

Sam muzyk tak opowiada o swojej ostatniej płycie:
Rozpocząłem pracę nad tym projektem, gdy zorientowałem się, że nagrywam już 10 lat. Moja pierwsza EP-ka ukazała się, kiedy miałem 19 lat. W ciągu ostatnich 10 lat mój głos dorastał razem ze mną.

Zaczynałem grać na zaledwie jednym instrumencie, śpiewałem bez mikrofonu w klubach, na ulicy i w galeriach. Bardzo zatęskniłem za tymi surowymi warunkami i spontaniczniczną energią, która wtedy mi towarzyszyła - mówi i dodaje - To będzie mój pierwszy całkowicie akustyczny album, więc chciałem mieć pewność, że pracujemy analogowym sprzęcie i nagrywamy na analogowych taśmach.


Szczegóły koncertu:
02.03 godz. 20:00 Palladium / Warszawa
bilety: stojące - 69/79pln stojące, siedzące - 79/89 pln
dostępne: ebilet.pl, ticketpro.pl kolekcjonerskie: Ticket Club (Bracka 25), pwevents.pl
Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły