Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Video :

PJ Harvey prezentuje nowy singiel Guilty

PJ Harvey, Guilty, The Hope Six Demolition Project, folk rock, alternative rock

13 lipca 2016 roku do stacji radiowych, streamingu i sprzedaży cyfrowej trafił zupełnie nowy utwór PJ Harvey “Guilty”, który został nagrany podczas sesji nagraniowej do płyty „The Hope Six Demolition Project”, jednak nie znalazł się na płycie. PJ Harvey w październiku i listopadzie zagra 17 koncertów w wielu europejskich miastach, w tym 12 października w Warszawie w Hali Torwar. Polscy fani niedawno mieli okazję obejrzeć fantastyczny koncert Artystki podczas tegorocznego Festiwalu Opener w Gdyni.

Show wyreżyserowany jest przez brytyjskiego reżysera Iana Ricksona, za światło odpowiedzialny jest Adam Silverman, a za multimedia Jeremy Herbert. Niesamowite stroje dla PJ Harvey przygotowała Ann Demeulemeester. 

Od momentu, gdy na scenę wkracza krokiem marszowym 10 muzyków ze swoimi instrumentami, publiczność wciągana jest w unikalne koncertowe doświadczenie, potężne, inspirujące, prowokujące, radosne i przepięknie wykonane, wypełnione piosenkami, które są odbiciem naszych czasów.

Na scenie PJ Harvey towarzyszą: John Parish, Mick Harvey, Jean-Marc Butty, Alain Johannes, Terry Edwards, James Johnston, Kenrick Rowe, Alessandro Stefana i Enrico Gabrielli. 

PJ Harvey

Europejska trasa koncertowa

12 października Warszawa – Hala Torwar

PJ Harvey - Guilty

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły