Wracać wciąż do domu Le Guin
Zmierzch Bogów
Muzyka :

Ozzy Osbourne headlinerem Impact Festival 2018

Ozzy Osbourne, Impact Festival 2018, Black Sabbath

Podczas zbliżającej się pożegnalnej światowej trasy, w ramach której artysta wystąpi na Impact Festival, Ozzy Osbourne - członek Rock & Roll Hall of Fame, zdobywca nagród Grammy - świętować będzie ponad pięć dekad na scenie (łącznie jako artysta solowy i główny wokalista założonego w 1968 roku Black Sabbath). Trasa, która poprowadzi OZZY’ego z koncertami dookoła świata i potrwa aż do 2020 roku, będzie ostatnią światową trasą legendarnego artysty. Ozzy nadal będzie jednak grać wybrane koncerty.

„Ludzie ciągle pytają mnie, kiedy przechodzę na emeryturę”, mówi Ozzy. “To będzie moja ostatnia światowa trasa, ale nie mogę powiedzieć, że nie będę występował tu i tam”. Podczas trasy Ozzy’emu towarzyszyć będą długoletni współpracownicy Zakk Wylde (gitara), Blasko (bas), Tommy Clufetos (perkusja) i Adam Wakeman (klawisze).

System of a Down, Linkin Park, Aerosmith, Black Sabbath, Red Hot Chili Peppers, Rammstein, Slayer, Kasabian, Godsmack, Thirty Seconds To Mars, Korn, Paramore, Slipknot i wielu, wielu innych – to już za nami. Nadszedł czas na szóstą edycję Impact Festival. W 2018 roku spotykamy się po razy drugi w Krakowie. Tym razem z Ozzy’m Osbourne’m.

Bilety na Impact Festival 2018 w cenach od 235 zł dostępne będą w przedsprzedaży dla zarejestrowanych użytkowników LiveNation.pl od wtorku 7 listopada od 10.00. Przedsprzedaż potrwa 36 godzin. Dla pozostałych fanów sprzedaż ruszy w czwartek, 9 listopada o 10.00 na Ticketmaster.pl i LiveNation.pl.

Komentarze
befta : Fajnie, trzeba by sie wybrać :D
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły