Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Nowy wideoklip formacji Deep-pression

ambient, Black Metal, Death Metal, Post-Metal, psychodeliczny rock, Deep-pression

Znana w podziemiu muzyczny formacja Deep-pression kojarzona ze sceną ambient, całkiem nie tak dawno, bo dokładnie 18 marca na swoim bandcamp udostępniła nowy mini album zawierający trzy utwory, pełne mroku oraz niepokoju, opatrzone duszną klaustrofobiczną atmosferą. EP’ka nosi tytuł „In Silent Moisty Air”, jest fascynacją nad wyjątkowym opuszczonym miejscem ulokowany dokładnie w samym sercu Pomorza Zachodniego.

W skrócie jest to muzyczna, i nie tylko, fascynacja opuszczonym „Domem Oficera” stojącym w Bornym Sulinowie. Odświeżając ostatnie wydawnictwo zespół parę dni temu opublikował teledysk, który jest bardzo sugestywnym uzupełnieniem wizji muzycznej, a tak naprawdę iskrą twórczą rozpalającą cały koncept, była wspólna wizyta frontmana (RaHvn) oraz reżysera klipu (Lethargus) w wyżej wymienionym miejscu. Utwór, który w całości skomponował lider grupy to „Reveries in Ruin”, jest to tylko mały element układani, bo zarówno twórca muzyczny jaki i filmowiec zabierają odbiorcę w niezwykłą podróż do świata wspólnych fascynacji muzyczno-filmowych, jak również światopoglądowych ukazanych przez pryzmat metaforyczny podróży poprzez ruiny przepięknego budynku z lat 30-tych.

Przy okazji teledysku wywiązała się w planach dalsza współpraca twórców, bo zespół zdeklarował się użyczyć, jak również skomponować soundtrack do kolejnej produkcji filmowej reżysera, filmu „Pustostan”, tymczasem twórcy wspólnie zapraszają do emisji wideoklipu jako preludium do następnych produkcji muzyczno-filmowych artystów, poniżej klip.

https://www.youtube.com/watch?v=Joa9cFqnBFI 

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły