Castle Party 2018
Ohlsson
Video :

Satyricon - Deep calleth upon Deep

Satyricon, Deep calleth upon Deep, black metal

Już 22 września 2017 roku nakładem Napalm Records ukaże się nowy, dziewiąty już w dorobku album studyjny Satyricon „Deep calleth upon Deep”. Pierwszym singlem z najnowszej płyty Norwegów był utwór tytułowy, teraz zespół ujawnia drugą kompozycję, która promuje „Deep calleth upon Deep” - „To your brethren in the dark“. Satyr komentuje: „‘To your brethren in the dark’ jest zdecydowanie jedną z najbardziej flagowych piosenek na tej płycie. 

Mówi o emocjach, naszej naturze, jesieni, ponurych i deszczowych dniach, o tych, których straciliśmy oraz o tych, których jeszcze nie spotkaliśmy.  Można byłoby powiedzieć, że to hołd dla wewnętrznego bólu człowieka i otaczającej go natury. Pieśń o mrocznych wieżach przeszłości i o tych, którzy powstaną w przyszłości. Przekaż pochodnię swoim braciom w ciemności.“

Album „Deep calleth upon Deep” dostępny będzie w formacie cyfrowym, na CD digipak oraz na płycie winylowej w różnych wariantach. Album można zamawiać poprzez stronę wytwórni.

Płyta nagrana została w Oslo (Norwegia) i Vancouver (Kanada) na początku 2017 roku, a w miksach zespół wspomógł Mike Fraser (wcześniej pracował on też przy płycie „Now, Diabolical” z 2006 roku). „Deep Calleth on Deep" to nie tylko nowa kolekcja utworów jednego z najbardziej trwałych i niezawodnych zespołów muzyki ekstremalnej: jest to całkowicie od nowa wymyślona, zupełnie nowa era w historii Satyricon.

Satyricon znany jest też z doskonałych sugestywnych występów na żywo, które urosły do rangi wydarzeń specjalnych. Zespół wystąpi dla 300 fanów na dachu jednego z najwyższych budynków w Oslo, KLP, koncert ten będzie także transmitowany dla fanów na całym świecie, zanim jeszcze grupa wyruszy w trasę koncertową. W ramach promocji „Deep calleth upon Deep” zespół wystąpi na serii koncertów w Europie, w tym w Polsce: 

14.10.17 PL - Kraków / Kwadrat

15.10.17 PL – Warszawa / Progresja

https://www.youtube.com/watch?v=1iXAYa05RNg

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły