Wracać wciąż do domu Le Guin
Ohlsson
Muzyka :

Metasoma zapowiada koncerty w Polsce

Metasoma, rock, metal, rock'n'roll, Mirror Of Life

Metasoma to międzynarodowy zespół rock metalowy założony przez dwóch Polaków w Londynie. We wrześniu 2014 roku formacja wydała oczekiwany debiutancki album i po rewelacyjnie przyjętych koncertach (m.in. u boku Comy) zapowiada przyjazd do Polski. Metasoma została założona w 2009 roku w Londynie przez Michała Sędzielewskiego (gitara rytmiczna) i Voytka Golbiaka (gitara prowadząca). Na ostateczny skład pięcioosobowego zespołu złożyli się muzycy z czterech różnych państw: Polski, Anglii, Francji i Emiratów Arabskich. Zespół w unikalny sposób łączy w swoim brzmieniu rock'n'roll z heavy metalem. 

Metasoma przez kolejne lata dużo koncertowała i pracowała nad pełnym debiutem. We wrześniu 2014 roku ukazał się długo oczekiwany przez zespół oraz liczne grono fanów krążek „Mirror Of Life”. Metasoma promowała go i promuje na kolejnych koncertach, w tym na kilku, które band zagrał w październiku u boku Comy w Londynie. 

– "Po dotychczasowych sukcesach, w najbliższych miesiącach położymy szczególnie duży nacisk na promocję nowego albumu oraz kolejne koncerty – mówi Vytek Golbiak. – Jesteśmy w trakcie rozmów z organizatorami, z pewnością na wyjazdowej liście koncertowej znajdzie się Polska. Bardzo chcemy zaprezentować naszą twórczość w rodzinnym kraju. Szczególnie, że byłby to pierwszy raz od powstania Metasomy. Planujemy koncerty w dużych miastach w Polsce, chcemy też zainteresować swoją twórczością organizatorów polskich festiwali" – dodaje. 

Najnowszy krążek formacji zatytułowany „Mirror Of Life” można nabyć poprzez oficjalne strony internetowe zespołu.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły