Zmierzch Bogów
Wracać wciąż do domu Le Guin
Muzyka :

Metallica na Sonisphere Festival Poland 2014

11 lipca 2014 roku w ramach festiwalu Sonisphere wystąpi zespół Metallica. Grupa zagra na Stadionie Narodowym w Warszawie. Sprzedaż biletów w cenach 198 - 452 zł rusza już 6 grudnia 2013 roku o godzinie 10. Jako szczególny hołd dla swoich fanów, zespół zaprezentuje "Metallica By Request" - interaktywne doświadczenie koncertowe. Fani, którzy zakupią bilety online na nadchodzący Sonisphere Festiwal w Polsce zostaną zaproszeni do głosowania i zestawienia set listy utworów, które zagra Metallica. Zespół daje szansę na stworzenie set listy marzeń z ponad 30 letniego dorobku, ponad 140 nagranych piosenek.

Tradycyjny zestaw 18-to piosenkowej set listy będzie zawierać 17 utworów z największą liczbą głosów fanów, a ponieważ Metallica również czynnie brać będzie udział w zabawie 18 piosenką będzie zupełnie nowy utwór. Na www.metallica.com fani będą mogli śledzić jak kształtują się głosy na poszczególne koncerty w europejskich miastach. 

"Jesteśmy szczęśliwi, że możemy uwolnić się z czterech ścian studia, by po raz kolejny zagrać dla naszych europejskich oddanych przyjaciół przez kilka tygodni maja i czerwca" powiedział Lars Ulrich. „Dodatkowo fakt, że wszyscy nasi fani wybiorą utwory, które zagramy będzie fantastycznym projektem, następnym poziomem zabawy i zdjęciem obowiązku z moich rąk czyli faceta, który zazwyczaj spisuje setlistę!"

Sonisphere Festival w Polsce w 2014 roku odbędzię się na Stadionie Narodowym w Warszawie dnia 11 lipca. Bilety na festiwal będą dostepne w sprzedaży od Piątku, 6 grudnia od godziny 10:00  na stronie LiveNation.pl.

http://www.livenation.pl/event/487822/sonisphere-festival-poland-2014-tickets

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły