Castle Party 2020
Wracać wciąż do domu Le Guin
Video :

Massive Attack - cyfrowa premiera EP'ki Ritual Spirit

Massive Attack, Ritual Spirit, Tricky, trip hop, alternative rock, indie rock, electronica

Massive Attack powracają z nowym mini albumem - "Ritual Spirit", którego premiera jest dzisiaj 28 stycznia 2016 roku. W nagraniach udział wzięli: Tricky w "Take It There", Young Fathers w "Voodoo In My Blood", Roots Manuva w "Dead Editors", a także debiutant Azekel w "Ritual Spirit". Nagrania zostały skomponowane i wyprodukowane przez Roberta del Naja oraz wieloletniego współpracownika Euana Dickinsona. Kolejna EP'ka Massive Attack będzie napisana i wyprodukowana przez Daddy G i ukaże się wiosną, poprzedzając premierę albumu, który ukaże się w 2016 roku.

Premiera mini albumu poprzedzona była wydaniem w zeszłym tygodniu aplikacji “Fantom”. Jest to wyjątkowy odtwarzacz muzyki, który remiksuje utwory w unikalny sposób za pomocą różnych zmiennych środowiskowych, w tym miejsca, ruchu, pory dnia, bicia serca oraz integralnej ruchomej kamery obrazu. Styczeń i luty 2016 roku upływa Massive Attack pod znakiem trasy koncertowej po Wielkiej Brytanii i Europie. Oprawa koncertów została przygotowana przez Roberta del Naja oraz United Visual Artists. Jako suport występuje zespół Young Fathers.

https://umusicpl.lnk.to/j5-CO

Tracklista:

01. Dead Editors (Massive Attack & Roots Manuva) 

02. Ritual Spirit (Massive Attack & Azekel)

03. Voodoo In My Blood (Massive Attack & Young Fathers) 

04. Take It There (Massive Attack, Tricky & 3D)

Wydawca: Virgin / EMI (2016)

Wydanie EP'ki promuje również nowe video do utworu “Take it There", wyreżyserowane przez Hiro Murai, z udziałem Johna Hawkesa.

Komentarz
Średnia ocena: 0
Oceny: 0
starstarstarstarstar

Podobne artykuły